منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم سوئیفت به 1450 دلار افزایش می یابد، انتهای آن مشخص است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم سوئیفت به 1450 دلار افزایش می یابد، انتهای آن مشخص است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم آخرین آزمایش مجدد نزولی تنظیم شده باشد و به زودی معکوس شود. بنابراین، ETH/USD احتمالاً به زودی فشار دیگری را برای شکستن مقاومت محلی 1500 دلار آغاز خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم سوئیفت به 1450 دلار افزایش می یابد، انتهای آن مشخص است؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.9 درصد و اتریوم 1.55 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار شاهد نوسانات کم نوسانات ترکیبی بوده است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم دوباره نزولی شد و به سرعت واکنش بالاتری نشان داد

ETH/USD در محدوده 1454.28 دلار تا 1505.79 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 42 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 14.35 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 180 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 18.71 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده حرکت بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم آخرین آزمایش مجدد از پایین‌ترین سطح قبلی را ببینیم، احتمالاً به این دلیل که خرس‌ها قبل از یک حرکت مهم دیگر به بالاترین سطح محلی نگاه می‌کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم سوئیفت به 1450 دلار افزایش می یابد، انتهای آن مشخص است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در روزهای گذشته پس از یک نوسان بزرگ جدید که در 1725 دلار تعیین شد، با فشار فروش قوی معامله شد. اواخر روز جمعه، ETH/USD قبلاً از حمایت اصلی قبلی 1550 دلار عبور کرده بود، که راه را برای نزولی های بسیار بیشتری باز می کند.

با این حال، فروش بیشتری دنبال نشد زیرا پشتیبانی بعدی با قیمت 1500 دلار پیدا شد. حرکت جانبی بعداً دنبال شد، در حالی که یک جهش سریع دیگر در طول شب مشاهده شد.

این بار، قیمت اتریوم به حمایت محلی بعدی در 1550 دلار رسید، با واکنش فوری بالاتر که اواخر دیروز مشاهده شد. ما می توانیم فرض کنیم که فروشندگان در حال حاضر خسته شده اند، و ETH/USD اکنون آماده است تا هفته آینده را با یک حرکت قوی بالاتر آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در حال حاضر پس از کاهش سریع به حمایت 1450 دلار، شاهد یک معکوس در حال پیشرفت هستیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی از مقاومت محلی 1500 دلار عبور کند و روند نزولی قبلی را دوباره دنبال کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.