منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم سطح 1180 دلار را دوباره آزمایش می کند، به آرامی پایین تر ادامه می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم سطح 1180 دلار را دوباره آزمایش می کند، به آرامی پایین تر ادامه می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که جفت اتریوم/دلار در ساعات اخیر به زیر 1200 دلار رسیده است، زیرا چند شمع نزولی وجود داشت که قیمت ها را پایین آورد. ETH/USD در حال حاضر در سطح 1180 دلار معامله می شود و ممکن است در کوتاه مدت شاهد کاهش بیشتر باشد. این مرحله ریکاوری با مقاومت شدید در 1200 دلار محدود شده است، یکی دیگر از سطوح حمایتی حیاتی برای ETH/USD در مسیر صعود خود، در حدود سطح 1150 دلار قرار دارد.

اتریوم با ارزش کل بازار 143.5 میلیارد دلار و در حال حاضر با قیمت 1188.11 دلار، دومین ارزش بازار بزرگ را نسبت به بیت کوین حفظ می کند. جفت اتریوم/دلار در ساعات اخیر در سطح 1180 دلار تغییر می‌کند که کاهش 0.98 درصدی روزانه خود را نشان می‌دهد زیرا فعالان بازار در انتظار جهت‌گیری بیشتر بازار هستند.

نمودار روزانه ETH/USD: خرس ها موقعیت بهتری دارند

از نقطه نظر فنی، قیمت اتریوم از 50 SMA روزانه پشتیبانی می‌کند که اکنون در این بازه زمانی به 100 SMA نزدیک‌تر است و اگر جفت ETH/USD به زیر 1150 دلار و 1130 دلار برسد، روند معکوس می‌شود. شاخص قدرت نسبی بالاتر است، که می تواند سیگنالی باشد که گاوها کنترل حرکت بازار را به دست می آورند.

اندیکاتور MACD نیز در نمودار روزانه منفی شده است و سوگیری نزولی معامله گران مرتبط با این ارز دیجیتال را در کوتاه مدت نشان می دهد. ابزار اصلاح فیبوناچی همچنین نشان می دهد که سطح 61.8٪ با خط روند نزولی منطبق است که می تواند نقطه معکوس خوبی برای کاهش باشد.

تصویر 421
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD، منبع: Tradingview

ETH/USD همچنین می تواند مقاومتی در اطراف سطح 1200 دلار پیدا کند که نقطه محوری مهم دیگری برای این جفت است. از سوی دیگر، اگر خریداران به افزایش قیمت‌ها از سطوح فعلی ادامه دهند و روند صعودی قیمت را حفظ کنند، ممکن است شکست بالای 1250 دلار مشاهده شود. یک هدف صعودی بالقوه مرتبط با چنین سودهایی شامل سطوح 1280 دلار و 1300 دلار است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: خرس ها دست بالا را به دست می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که خرس‌ها در حال افزایش فشار بر جفت ETH/USD هستند که احتمال شکست آن به کمتر از 1150 دلار و احتمال وقوع 1130 دلار وجود دارد. یک سطح حمایت بحرانی برای خرس‌ها در نقطه محوری 1125 دلار یافت می‌شود که مصادف با 200 SMA در این بازه زمانی است. کاهش قیمت اتریوم نیز توسط یک واگرایی نزولی آشکار در قرائت‌های RSI پشتیبانی می‌شود که به یک حرکت صعودی ضعیف‌تر در کوتاه‌مدت اشاره می‌کند.

تصویر 420
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD، منبع: Tradingview

این کریپتو از نظر فنی در نزولی است و هیچ نقطه معکوس واضحی برای جفت ETH/USD مشاهده نمی‌شود. برای به دست آوردن کشش بالای 1200 دلار و حفظ سود در این سطح، خریداران همچنان ممکن است نیاز داشته باشند که قیمت ها را از آخرین پایین ترین قیمت ها بالاتر ببرند. با این حال، اتریوم در تلاش است تا بالای 1200 دلار ثابت بماند که سطح کلیدی دیگری برای تماشای آینده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

چشم انداز قیمت اتریوم در نمودار روزانه خنثی می ماند اما در بازه زمانی 4 ساعته منفی است. خریداران احتمالاً منتظر هستند تا جفت ETH/USD با شکست بالای 1200 دلار و مقاومت بحرانی در 1250 دلار قبل از تلاش برای بالا بردن این جفت قدرت شود. از جنبه نزولی، شکست به زیر 1125 دلار می‌تواند باعث شود که جفت ETH/USD سطوح پشتیبانی کلیدی را در 1110 دلار و 1080 دلار در کوتاه مدت بازبینی کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.