منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم دوباره به سرعت افزایش می یابد، از 1380 دلار در مرحله بعدی عقب نشینی می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم دوباره به سرعت افزایش می یابد، از 1380 دلار در مرحله بعدی عقب نشینی می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد شکست در حرکت پایین‌تر در اواخر دیروز و یک نقطه بالاتر محلی دیگر در صبح امروز بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی معکوس شود و به زیر 1350 دلار بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم دوباره به سرعت افزایش می یابد، از 1380 دلار در مرحله بعدی عقب نشینی می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.58 درصد و اتریوم 3.94 درصد رشد کردند. بقیه بازار با نتایج مشابه به دنبال آن نزدیک شد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بالاترین سطح محلی دیگری را ثبت می کند

ETH/USD در محدوده 1320.98 دلار تا 1380.40 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 25.48 درصد افزایش به 11.7 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 168.48 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.38 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم به 1380 دلار می رسد

در نمودار 4 ساعته، می بینیم که قیمت اتریوم دوباره شروع به معکوس می کند و احتمالاً تا شروع آخر هفته به زیر حمایت 1350 دلاری می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم دوباره به سرعت افزایش می یابد، از 1380 دلار در مرحله بعدی عقب نشینی می کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در هفته گذشته به حرکت خود ادامه داده است و علامت 1250 دلاری همچنان به عنوان حمایت قوی عمل می کند. علاوه بر این، نوسان 1400 دلاری هنوز شکسته نشده است، که نشان دهنده فقدان جهت روشن روند میان مدت است.

با این حال، پایین ترین سطح محلی کمی بالاتر در 1265 دلار منجر به افزایش دیگری در روزهای گذشته شد. مقاومت 1350 دلاری دیروز به سرعت دوباره مورد آزمایش قرار گرفت و ETH/USD را به بالای محدوده تثبیت بازگرداند.

از آن زمان به بعد، قیمت اتریوم مجدداً اندکی کاهش یافت و پس از آن یک افزایش دیگر تا مرز 1380 دلار دنبال شد. ETH/USD از آنجا شروع به تثبیت کرد، که نشان می دهد به زودی یک افت دیگر کاهش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد افزایش سریع دیگری بودیم و قیمت کمی بالاتر در 1380 دلار تعیین شد. بنابراین، ETH/USD آماده است تا یک شبه دوباره به سمت پایین حرکت کند و به دنبال بازگشت به سمت پایین قبلی باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.