منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم / دلار راکد می شود زیرا حرکت جانبی خرید نزدیک به 1225 دلار را محدود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم / دلار راکد می شود زیرا حرکت جانبی خرید نزدیک به 1225 دلار را محدود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ct 2
منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که خریداران بیشتری مایل به تثبیت موقعیت خود در نزدیکی منطقه پشتیبانی 1000 دلار هستند. بازه‌های زمانی ساعتی حجم پایینی را نشان می‌دهند، اما با وجود تلاش‌های مکرر خرس‌ها، قیمت به زیر 1100 دلار نمی‌رسد. جفت ETH/USD در مقایسه با جفت BTC/USD با توجه به حمام خون فعلی در صنعت کریپتو عملکرد نسبتاً خوبی داشته است.

بنابراین، آیا بدترین حالت برای اتریوم تمام شده است؟ از آنجایی که بازار کریپتو از زیان های هنگفت بهبود می یابد، معامله گران در حال ارزیابی مجدد موقعیت خود در بازه های زمانی طولانی تر هستند. تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می‌دهد که این جفت از نظر ثبات قیمت نسبت به آلت‌کوین‌ها بهتر عمل کرده است. گاوها توانسته اند با وجود شوک هایی که صنعت را تحت تاثیر قرار داده قیمت را بالای 1000 دلار نگه دارند.

عوامل کلان از جمله مقررات جهانی کریپتو و معضل نرخ بهره فدرال رزرو، کریپتو را در تنگنا قرار داده است. نمودارهای اتریوم رفتار نسبتاً آرامی را نشان می‌دهند که می‌تواند باعث ایجاد جنون در میان معامله‌گران شود که در نهایت قیمت را به بالای 1300 دلار می‌رسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: شاخص های فنی حاکی از افزایش جزئی است

eth USD 1d
منبع: TradingView

حرکات روزانه قیمت ETH/USD نشان می دهد که این جفت به خوبی نزدیک به 1000 دلار پشتیبانی می شود. مقاومت 1300 دلاری خریداران را به خود جلب می کند اما با احتیاط. نمودارهای بازه زمانی بزرگتر نیز اهداف فروش بالقوه، از جمله 1350 دلار و 1450 دلار را نشان می دهد که فروشندگان می توانند در آن فعال شوند. بازیابی اتریوم در نمودارهای ساعتی می تواند علاقه خرید جزئی را برانگیزد، اما گاوها باید در مورد شاخص های فنی که نشان دهنده ضعف بلندمدت جفت ETH/USD هستند، محتاط باشند.

به نظر می‌رسد که گاوها در کوتاه‌مدت کنترل دارند، احساسات نزولی کلی در بازار کریپتو مطمئناً به احساسات مثبت آسیب می‌زند. معامله گران روزانه می توانند انتظار داشته باشند که با اسکالپینگ دقیق سود به دست بیاورند، اما تصویر کلی قرمز با تغییرات کوچک است. باندهای بولینگر در حال انقباض نیز نشان می‌دهند که قبل از هر حرکت قوی در هر جهت، قیمت برای مدتی راکد خواهد ماند.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اقدام جانبی قیمت، علاقه معامله‌گر را محدود می‌کند

ETH USD 4h
منبع: TradingView

حرکت خاموش در نمودارهای ساعتی نشان می دهد که قیمت اتریوم راکد باقی می ماند. قیمت به سمت و سویی حرکت می کند و دقیقاً در محدوده باندهای بولینگر است. عوامل کلان به این زودی ها به عنوان یک کاتالیزور عمل نمی کنند. حجم معاملات روزانه نشان دهنده علاقه کمتر از حد متوسط ​​در میان معامله گران است که به این معنی است که گاوها نباید به این زودی شروع به انباشت کنند.

علاوه بر این، شاخص فنی RSI در 35، سوگیری منفی را در نمودارها نشان می دهد. با این حال، تا زمانی که قیمت به سطح 1000 دلار نرسد، فرسودگی فروشنده آغاز نخواهد شد. میانگین متحرک 20 روزه در 1335 دلار قیمت را پایین می آورد و به عنوان اولین مانع در برابر هرگونه افزایش قابل توجه قیمت عمل می کند. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، اندیکاتور MACD هیچ متقاطع را نشان نمی دهد که هر حرکت صعودی قوی را محدود کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: گاوهای ETH به دنبال یک علامت مشخص برای خرید هستند

مجموعه ای از شاخص های فنی نشان می دهد که هیچ پوشش نقره ای مشخصی در نمودارهای ETH وجود ندارد. میانگین متحرک 50 روزه در 1734 دلار، حرکت قیمت را در نمودارهای روزانه محدود می کند. تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که گاوها سعی می کنند تا زمانی که بتوانند قیمت را در یک دوره زمانی طولانی تر ثابت نگه دارند. با این حال، هر گونه افزایش شدید قیمت فقط باعث ایجاد جنون فروش می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می‌دهد که هرگونه معکوس شدن شدید قیمت تنها گاوها را تشویق می‌کند تا سفارش‌های فروش بزرگی ارائه کنند. گاوها باید قیمت 1350 دلاری را رعایت کنند تا سیگنال های واضحی از بازار دریافت کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.