منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در 1420 دلار به اوج خود می رسد، به آرامی برای بازگشت آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در 1420 دلار به اوج خود می رسد، به آرامی برای بازگشت آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم خرس‌ها پس از یک فشار قوی دیگر در روز گذشته، خسته شوند. به احتمال زیاد ETH/USD ادغام فعلی را با فشار پایین تر حل می کند و هدف برای نزولی حمایت 1250 دلاری است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در 1420 دلار به اوج خود می رسد، به آرامی برای بازگشت آماده می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 2.02 درصد رشد داشته است، در حالی که اتریوم بیش از 9.2 درصد به عنوان بهترین عملکرد روز است. آلتکوین های برتر مانند AVAX، SOL، DOT و LTC نتایج مشابهی را مشاهده کرده اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم 20 درصد دیگر افزایش یافته است، به دنبال بازگشت

ETH/USD در محدوده 1243.07 دلار تا 1378.42 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 566.89 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 21.5 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 164.35 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 17 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم آماده برای ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت اتریوم در حدود 1350 دلار تثبیت شده است، زیرا دیگر حرکت صعودی تسلط ندارد. به احتمال زیاد طی 24 ساعت آینده با یک فشار پایین تر حل خواهد شد و در اوایل هفته آینده منجر به اصلاح بسیار بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در 1420 دلار به اوج خود می رسد، به آرامی برای بازگشت آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت اتریوم در طول این هفته صعودی قوی داشته است. پس از اینکه آخرین نوسان کمی بالاتر از 1000 دلار قرار گرفت، ETH/USD در روز چهارشنبه شروع به افزایش کرد.

بالاترین قیمت جدید بالای 1250 دلار تعیین شد که نشان می دهد گاوها به آرامی کنترل بازار را در دست می گیرند. از آنجایی که فشار خرید به سرعت کمی بالاتر از آن بازگشت، بازگشت سریع به زیر 1725 دلار شکست خورد.

یک جهش دیگر در اواخر دیروز دنبال شد که باعث شد قیمت اتریوم به بالاترین حد قوی تر برسد. به محض ضربه زدن به مقاومت 1,420 دلاری، ETH/USD واکنش سریعی را کاهش داد که نشان می‌دهد معکوس شدن در جریان است.

تثبیت یک شبه و امروز دنبال شد، احتمالاً در حالی که خرس‌ها آماده می‌شوند تا اقدامات قیمت را در دست بگیرند و برخی از آخرین جهش‌ها را بالاتر ببرند. اولین ناحیه حمایتی مقاومت قبلی 1250 دلاری است. پس از رسیدن به آن، ETH باید در طول هفته آینده شاهد افزایش بیشتری باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد افزایش قوی و به دنبال آن تثبیت حدود 1350 دلار بودیم. بنابراین، گاوها دوباره خسته شده‌اند و ETH/USD آماده است تا به سمت مقاومت قبلی 1250 دلاری برای آزمایش مجدد به عنوان حمایت حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.