منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1266.74 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها در تلاش برای بالا بردن قیمت ها هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1266.74 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها در تلاش برای بالا بردن قیمت ها هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم به تثبیت خود ادامه می دهد زیرا رکود اخیر بازار ادامه دارد. گاوها بیشتر و بیشتر برای حرکت به سمت صعود بی تاب می شوند. به نظر می رسد اتریوم به پایین ترین سطح 1100 دلار رسیده است و اکنون در حال بازگشت به سطح مقاومت در 1366.74 دلار است. شکستن این مقاومت دشوار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه: اتریوم در حدود 1 دلار، 266.74 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ETH/USD طی چند روز گذشته در محدوده نسبتاً باریکی معامله شده است. نمودار قیمت اتریوم نشان می‌دهد که گاوها تاکنون از هرگونه کاهش معنی‌دار دفاع کرده‌اند و نزدیک‌ترین سطح حمایت در حدود 1100 دلار است. ETH/USD به بالای 1286 دلار صعود کرده بود و در زمان انتشار در حدود 1281.63 دلار معامله می شود. خط 100 EMA پس از اینکه چندین هفته در زیر آن گیر افتاده بود، به شکلی صعودی شکسته شده است.

تصویر 161
نمودار 1 روزه ETH/USD: TradingView

مقاومت فوری در 1300 دلار و سپس 1308 دلار و 1317 دلار مشاهده می شود. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به افزایش خود ادامه دهد، پشتیبانی ها می توانند در 1250 دلار و سپس خط متحرک نمایی 20 روزه در 1220 دلار و در نهایت در 1196 دلار قرار گیرند.

اندیکاتور شاخص قدرت نسبی در سطح خنثی 50 قرار دارد که نشان می دهد قیمت نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروخته شده است. علاوه بر این، خط MACD به سمت بالا عبور کرده و از خط سیگنال برای یک متقاطع صعودی عبور کرده است.

اندیکاتور Stochastic وارد منطقه اشباع خرید شده است، که نشان می دهد خریداران ETH در حال حاضر در حال جذب هستند. نوسانگرهای نمودار روزانه نشان می‌دهند که گاوها در حال افزایش هستند، اما نوسان قیمت پایین است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته: گاوها در به دست آوردن شتاب صعودی مشکل دارند

مشابه نمودار روزانه، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در یک بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که ETH/USD در یک کانال جانبی معامله می شود. گاوها در چند هفته گذشته توانسته اند از 1150 دلار به عنوان حمایت دفاع کنند و قیمت آنها به 1300 دلار نزدیک تر شده است. جفت ETH/USD در یک الگوی جانبی گیر کرده است و در نزدیکی 1260 دلار معامله می شود.

سطوح مقاومت و حمایت فوری بدون تغییر باقی می مانند. نقطه حمایت اصلی بعدی را می توان نزدیک به 1100 دلار یافت در حالی که نقطه مقاومت اصلی بعدی در 1266.74 دلار قرار دارد.

تصویر 160
نمودار 4 ساعته ETH/USD: TradingView

اندیکاتور Stochastic نشان می دهد که قیمت در منطقه بیش از حد خرید است. با این حال، بعید است که خریداران ETH مایل به کنار گذاشتن سود فعلی به این زودی باشند. شاخص قدرت نسبی نیز از مرز 50 عبور کرده و در حال حاضر در 61.23 قرار دارد. این نشان می دهد که گاو نر در حال افزایش قدرت هستند. با این حال، آنها با مقاومت هایی روبرو خواهند شد زیرا تا کنون اندیکاتور RSI در چند هفته گذشته نتوانسته است به طور قانع کننده ای از سطح 62 عبور کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم همچنان در حال تثبیت است و این دوره از ثبات می تواند برای یک یا دو هفته دیگر دست نخورده باقی بماند. گاوها همچنان در تلاش هستند تا قیمت را به بالای مقاومت 1366.74 دلار برسانند و این احتمال وجود دارد که برای انجام این کار به چند روز دیگر نیاز داشته باشند. با این حال، با توجه به اینکه به سطح بحرانی تثبیت رسیده‌ایم، می‌توانیم به زودی انتظار یک حرکت مهم را داشته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.