منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1050 دلار تثبیت می شود، هفته آینده کاهش بیشتری پیدا می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1050 دلار تثبیت می شود، هفته آینده کاهش بیشتری پیدا می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد تثبیت حدود 1050 دلار و رد شدن برای بهبود بیشتر بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا بیشتر کاهش یابد و از حمایت محلی 1000 دلاری عبور کند. پس از انجام این کار، هفته آینده باید شاهد کاهش نوسان قبلی در 900 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1050 دلار تثبیت می شود، هفته آینده کاهش بیشتری پیدا می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

در 24 ساعت گذشته بازار با حرکت صعودی خفیف معامله شد. بیت کوین 1.08 درصد و اتریوم 0.88 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم دوباره بازیابی نمی شود

ETH/USD در محدوده 1044.01 تا 1074.97 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 29.19 درصد کاهش به 7.785 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 129.5 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 14.85 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH مجدداً تست می‌شود قبل از اینکه یک نوک صعودی دیگر کاهش یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد یک صعود خفیف صعودی در ساعات گذشته باشیم. با این حال، از آنجایی که بالاترین سطح محلی قبلی شکسته نشده است، انتظار داریم که اوایل هفته آینده یک رد مجدد برای صعود و فشار پایین تر داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1050 دلار تثبیت می شود، هفته آینده کاهش بیشتری پیدا می کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در ابتدای هفته شاهد یک نوسان قوی جدید بوده است. پس از کاهش بیش از 21 درصدی، ETH/USD به پایین ترین سطح خود در مرز 1000 دلار رسید.

از آنجا، یک واکنش سریع بالاتر به سطح 1115 دلار دنبال شد، جایی که رد برای بهبود بیشتر در روز جمعه مشاهده شد. تثبیت به صورت جانبی دنبال شد، که منجر به پایین آمدن اوج و پایین‌ترین سطح محلی شد.

از آن زمان، مارک 1050 دلار به عنوان منطقه تجاری مرکزی عمل کرد، با رد بیشتر صعودی که امروز صبح مشاهده شد. بنابراین، ETH/USD آماده است حتی پایین تر ادامه دهد و به دنبال عبور از پایین ترین سطح فعلی 1000 دلار باشد. پس از انجام این کار، فضای بسیار کمتری باز می شود زیرا پشتیبانی بعدی در علامت 900 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد تثبیت با رد واضح برای هرگونه تلاش صعودی بودیم. به احتمال زیاد این امر منجر به کاهش ETH/USD در هفته آینده خواهد شد زیرا احساسات کلی هفتگی بسیار نزولی بود و بهبودی واضحی در روزهای گذشته به دنبال نداشت.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.