منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1800 دلار حرکت می کند، ورودی کمتر را کاهش می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1800 دلار حرکت می کند، ورودی کمتر را کاهش می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد تثبیت بیشتر و ناتوانی در بهبودی در 24 ساعت گذشته بودیم. بنابراین، ETH/USD باید از روند کلی پیروی کند و تا پایان این هفته دوباره کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1800 دلار حرکت می کند، ورودی کمتر را کاهش می دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار طی روز گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین، رهبر، با ادامه ادغام، تنها 0.23 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم با افزایش قیمتی مشابه، شاهد افزایش جزئی 0.21 بود. در همین حال، Chainlink، Vechain و Tezos با بیش از 6 درصد افزایش، بالاترین عملکرد را از آلت کوین های اصلی داشتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم پس از اصلاح در اوایل این هفته روند صعودی را رد کرد

ETH/USD در محدوده 1777.97 دلار تا 1827.29 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 44.08 درصد کاهش یافته است، در مجموع به 12.4 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 218.47 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 17.56 درصدی و رتبه بازار در رتبه دوم شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده شکسته شدن است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که اتریوم چندین بار طی روزهای گذشته پس از بازیابی از پایین‌ترین سطح 1750 دلار، صعود خود را رد کرده است. این رشد اقدام قیمت باید منجر به شکست در اواخر هفته شود زیرا تثبیت بسیار باریک شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در حدود 1800 دلار حرکت می کند، ورودی کمتر را کاهش می دهد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت اتریوم یک الگوی مثلث نزولی چند هفته ای را از پایین ترین حد تعیین شده در ماه می و اوج های فزاینده پایین تر تشکیل داده است. آخرین اوج اصلی پایین‌تر در روز دوشنبه ثبت شد و واکنش فوری در اواخر روز کاهش یافت.

بنابراین، خط روند نزولی مقاومت همچنان قوی است و باید در اواخر ماه به ارائه مقاومت ادامه دهد. علاوه بر این، اوج کمتری جزئی در روز سه‌شنبه پس از یک جهش کوتاه افزایش نشان می‌دهد که حرکت نزولی در حال افزایش است تا از منطقه حمایتی 1700 تا 1750 دلار عبور کند.

از زمان آخرین جهش بالاتر، ETH/USD در محدوده باریکی در حدود 1800 دلار با فقدان جهت کوتاه مدت روشن معامله شده است. با این حال، با در نظر گرفتن عملکرد قبلی قیمت، انتظار داریم به زودی نزولی بیشتری در راه باشد.

هنگامی که شکست رخ می دهد، اولین حمایت را می توان در حدود 1750 دلار پیدا کرد، که دو بار به عنوان نقطه محوری واضح تا کنون در ژوئن خدمت کرده است. اگر این سطح شکسته شود، حمایت اصلی بعدی در 1700 دلار است و باید منجر به یک واکنش قوی در بالاتر و یک نوسان دیگر در ست بالاتر شود.

با این حال، زمانی که حمایت اصلی 1700 دلار شکسته شود، قیمت اتریوم پتانسیل نزولی بسیار بیشتری خواهد داشت زیرا پشتیبانی اصلی بعدی به پایین تر از 1550 دلار می رسد. به طور کلی، در این سناریو، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در ماه‌های بعد، نزولی‌های بیشتری به دنبال داشته باشند.

از طرف دیگر، اگر ETH بتواند یکپارچگی فعلی و مقاومت نزولی ذکر شده قبلی را بشکند، می‌توانیم شاهد یک معکوس بزرگ بازار باشیم. قبل از اینکه این سناریو تایید شود، مایلیم شاهد یک شکست واضح از نوسان پایین فعلی 1900 دلاری باشیم و به دنبال آن یک اصلاحی که برای تایید شکست، پایین ترین سطح واضح و بالاتر را تعیین می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا هر تلاشی برای بهبود بیشتر با رد پایان یافته است. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD به زودی به تثبیت فعلی در محدوده‌ای فزاینده‌تر پایان دهد و به دنبال آن به پایین‌تر از 1750 دلار برسد. پس از انجام این کار، هدف بعدی در نزدیکی 1700 دلار قرار می گیرد که اگر شکسته شود، راه را برای نزول های بسیار بیشتری در ماه ژوئن باز می کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.