منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم تا 4599 دلار افزایش می یابد، در راه رسیدن به ATH جدید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم تا 4599 دلار افزایش می یابد، در راه رسیدن به ATH جدید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت اتریوم امروز نشانه های صعودی را ارائه می دهد.
  • گاو نر در راهپیمایی است تا سقف را بالاتر از آخرین 4674 دلار ATH افزایش دهد.
  • نزدیکترین پشتیبانی برای ETH در 4423 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می‌دهد که کریپتو کوئین امروز در وضعیت صعودی قرار دارد، زیرا قیمت امروز به 4599 دلار رسیده است، درست پایین‌تر از بالاترین رکورد قبلی یعنی 4674 دلار. پس از اصلاح در 4 و 5 اکتبر، اتریوم از دیروز صعودی است و زیان اصلاحی را کاهش داده است، با هدف رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، اما گاوها قبل از رسیدن به ATH نشانه هایی از خستگی را نشان می دهند.

بازار گسترده‌تر کریپتو امروز صعودی است، با پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، که به 62040 دلار بازگشته است، و بیشتر آلت‌کوین‌ها سودهای قابل توجهی را به دنبال بیت‌کوین پیشرو گزارش می‌دهند. Kadena و Helium در صدر نمودارها قرار دارند و به ترتیب 45 و 20 درصد افزایش را گزارش می دهند.

نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: اتریوم در نوسان صعودی است

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه در حال حاکمیت است زیرا گاوها با نگه داشتن قدرت بالا قیمت را حفظ می کنند، زیرا قیمت اتریوم در زمان نوشتن این مقاله به 4599 دلار رسیده است و چهار درصد افزایش یافته است. ارزش در 24 ساعت گذشته و بیش از 8.5 درصد ارزش در طول هفت روز گذشته. اما حجم معاملات امروز نسبتاً کمتر است زیرا حجم معاملات در 24 ساعت گذشته کاهش 0.79 درصدی را نشان می‌دهد که تسلط 19.6 درصدی بر بازار را به کریپتو ملکه زیر سایه پادشاه ارائه می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم تا 4599 دلار افزایش می یابد، در راه رسیدن به ATH جدید؟  1
نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای Queen Ethereum ملایم است زیرا باندهای Bollinger تغییر قابل توجهی نسبت به چند روز گذشته نشان نمی دهند. باند بالایی در علامت 4731 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای سکه است و باند پایینی در 3827 دلار است که نشان دهنده کمترین حمایت از کریپتو است. میانگین میانگین این اندیکاتور 4279 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از اتریوم است.

اتریوم به شرایط بیش از حد خرید نزدیک می شود زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) در اطراف شاخص 65 در نیمه بالایی منطقه خنثی شناور است. RSI در یک منحنی صعودی اندک معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید بیشتر در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نشان می دهد که شکست قیمت در چهار ساعت اول جلسه امروز صعودی بوده است، اما پس از آن اصلاح کوچکی مشاهده شد و پس از آن یک جهش خوب مشاهده شد زیرا اتریوم از 4543 دلار به 4615 دلار افزایش یافت. اما اخیراً، گاوها دوباره روی بقیه هستند زیرا اصلاح دیگری در حال انجام است و قیمت به 4599 دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم تا 4599 دلار افزایش می یابد، در راه رسیدن به ATH جدید؟  2
نمودار قیمت ETH/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

نوسانات برای اتریوم در نمودار 4 ساعته اندکی افزایش می یابد زیرا باندهای بولینگر امروز دوباره شروع به گسترش کرده اند، باند بالای 4625 دلار نشان دهنده مقاومت در نمودار 4 ساعته و میانگین میانگین 4509 دلار نشان دهنده حمایت از سکه است. میانگین متحرک در 4523 دلار زیر سطح قیمت معامله می شود و RSI اکنون با نزولی روبرو شده است که در شاخص 60 معامله می شود که نشان دهنده تسلط فروشندگان در بازار در حال حاضر است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه تنها پس از سه روز از رسیدن به آخرین ATH در حال حرکت به سمت یک رکورد جدید است. اگر اصلاح فعلی بیش از چهار ساعت ادامه یابد، انتظار برای رکورد جدید ممکن است امروز برآورده نشود. برعکس، اگر حمایت صعودی ادامه یابد، اتریوم شانس بالایی برای کشف رکورد جدید بالای 4674 دلار امروز و پایان هفته با نتایج خیره کننده دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.