منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 3950 دلار کاهش می یابد، فروش سریع امروز ادامه خواهد داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 3950 دلار کاهش می یابد، فروش سریع امروز ادامه خواهد داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است.
  • دیروز ETH/USD کاهش دیگری را تجربه کرد.
  • این واکنش صبح امروز بالاتر بود.

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که فشار فعلی بالاتر در نیمه دوم روز ادامه نداشته باشد. بنابراین، ETH/USD باید در 24 ساعت آینده پایین تر ادامه یابد و حتی روند نزولی بیشتری را تجربه کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 3950 دلار کاهش می یابد، فروش سریع امروز ادامه خواهد داشت؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین 4.63 درصد و اتریوم 1.86 درصد از دست داده اند. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نتایج نزولی مشابه دنبال می شوند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم پس از یک کاهش دیگر دیروز به 4200 دلار رسید.

ETH/USD در محدوده 3959.23 تا 4229.21 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 34.66 درصد افزایش به 23.33 میلیارد دلار رسیده است. در همین حال، کل ارزش بازار حدود 490.4 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 19.45 درصد می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH 4200 دلار را قبل از سقوط دیگر آزمایش می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم امروز صبح یک واکنش بالاتر را برای قیمت اتریوم مشاهده کنیم که احتمالاً منجر به یک مجموعه پایین‌تر دیگر می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به 3950 دلار کاهش می یابد، فروش امروز ادامه خواهد داشت؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی هفته گذشته شاهد بازگشت حرکت نزولی بوده است. پس از اینکه در نیمه اول نوامبر یک بالاترین رکورد جدید در 4840 دلار تعیین شد، یک تثبیت چند روزه در محدوده فزاینده‌ای محدودتر دنبال شد.

در 15 نوامبر، ETH/USD تلاش کرد به بالاترین سطح خود برسد و بالاترین سطح را در 4770 دلار ثبت کند. با این حال، خرس‌ها از آنجا به قدرت رسیدند که منجر به فروش شدید در 16 نوامبر شد. حمایت در 4100 دلار یافت شد که واکنش اوایل دیروز به 4350 دلار افزایش یافت.

پس از رد صعود بیشتر، قیمت اتریوم به روند کاهشی خود ادامه داد و یک شبه به 3950 دلار رسید. از آن زمان، ETH/USD بخشی از ضرر را جبران کرده است، زیرا در حال حاضر بالاترین سطح پایین تری دیگر ایجاد شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا انتظار داریم افزایش فعلی برای مدت طولانی ادامه نداشته باشد. ETH/USD احتمالاً قبل از اینکه به سمت پایین ترین سطح فعلی یعنی 3950 دلار حرکت کند، یک بالاترین پایین تر دیگر را ثبت خواهد کرد.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، راهنمای ما را در مورد بهترین صرافی رمزنگاری، نحوه استخراج اتریوم کلاسیک و کاردانو در مقابل اتریوم ببینید.