منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1500 دلار می رسد، به سرعت دوباره تست می شود

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1500 دلار می رسد، به سرعت دوباره تست می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد فروش واضح به حمایت 1500 دلاری و واکنش سریع بالاتر در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً به زودی چرخش خواهد کرد و به نظر می‌رسد که حتی پایین‌تر نیز ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1500 دلار حرکت می کند، به سرعت به سمت 4 دوباره تست می شود
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.32 درصد و اتریوم 1.94 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار به استثنای Dogecoin فروش مشابهی داشته است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم شروع به عقب نشینی می کند

ETH/USD در محدوده 1493.87 دلار تا 1564.32 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 20.46 درصد کاهش، در مجموع به 21.8 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 186.84 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 18.88 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده کاهش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم یک جهش سریع را در ساعات گذشته ببینیم که منجر به یک ست محلی کمی پایین‌تر شده و پایه‌ای را ایجاد می‌کند که از آن بیشتر افت کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1500 دلار می رسد، به سرعت دوباره تست می شود
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در روزهای گذشته پس از شکسته شدن تثبیت چند هفته ای، با حرکت صعودی قوی معامله شد. ETH/USD تا مقاومت 1600 دلاری صعود کرد، جایی که نوسان شدید بالاتری داشت.

از آنجا، ETH با یک تثبیت جزئی که در روز چهارشنبه مشاهده شد شروع به چرخش کرد. از آن زمان، فشار فروش به آرامی بازگشت، و منجر به حمایت 1500 دلاری شد، جایی که واکنش خفیف بالاتری در ساعات گذشته مشاهده شد.

با این حال، مقاومت 1550 دلاری احتمالاً از صعود بیشتر جلوگیری می‌کند، و باعث می‌شود قیمت اتریوم به بالاترین سطح محلی پایین‌تر برسد و از آنجا شروع به حرکت پایین‌تر کند. به احتمال زیاد ETH/USD به زودی حتی پایین تر خواهد رفت و به دنبال هدف قرار دادن حمایت 1400 دلاری در آخر هفته خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا دیروز شاهد یک چرخش قوی و فروش بیشتر در اوایل بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD حتی بیشتر کاهش یابد و به دنبال هدف بعدی 1400 دلار باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.