منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1425 دلار می رسد و حرکت سریع را به سمت بالاتر آغاز می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1425 دلار می رسد و حرکت سریع را به سمت بالاتر آغاز می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد شکست بیشتر و برگشت سریع آن بوده ایم. ETH/USD همچنین از مقاومت 1500 دلاری عبور کرده است که نشان می‌دهد روند کاهشی نسبت به کاهش قبلی آغاز شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم در 1425 دلار به پایان می رسد، شروع یک حرکت سریع بالاتر از 1 است.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2 درصد و اتریوم 3.6 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نتوانست به پایین‌تر برسد

ETH/USD در محدوده 1427.73 تا 1524.34 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 20.64 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 17 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که کل ارزش بازار حدود 185.75 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.93 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH شروع به ردیابی مجدد می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اولین جهش قوی بالای 1500 دلار را ببینیم، که نشان می‌دهد طی چند روز آینده روند صعودی بیشتری در پیش است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1425 دلار می رسد و حرکت سریع را به سمت بالاتر آغاز می کند.
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در هفته گذشته پس از چندین روز اصلاح، شاهد یک نوسان قوی پایین تر بود. فشار خرید در 1720 میلیون دلار متوقف شد که منجر به کاهش بیشتر در اواخر هفته شد.

فروش برای چند روز ادامه یافت و به 1500 دلار به عنوان اولین توقف منجر شد. پس از مدتی تردید، ETH/USD نزولی بیشتری را تجربه کرد که منجر به حمایت 1425 دلاری بعدی شد.

از آنجا، قیمت اتریوم معکوس شد، احتمالاً به دلیل خستگی دوباره فروشندگان. طی ساعات گذشته، ETH/USD قبلاً مقاومت قبلی را شکسته است، که نشان می‌دهد روند صعودی بیشتری در راه است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا شاهد یک نوسان قوی پایین ست و اولین نشانه های برگشت به دلیل شکسته شدن مقاومت 1500 دلاری بودیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD در اواخر هفته به روند صعودی خود ادامه دهد و به دنبال نوسان پایین‌تر دیگری باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.