منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1000 دلار باز می گردد، شکست سریع ورودی را کاهش می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1000 دلار باز می گردد، شکست سریع ورودی را کاهش می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد تثبیت و یک جهش دیگر به مرز 1000 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD حتی به پایین‌تر هم برسد و راه را برای رسیدن به نزول‌های بسیار بیشتر تا پایان ماه باز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1000 دلار باز می گردد، شکست سریع ورودی را کاهش می دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته دوباره در وضعیت قرمز قرار گرفت. بیت کوین، پیشتاز، 7.86 درصد و اتریوم 8.67 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر با نتایج نزولی مشابهی همراه شده‌اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم با شکسته شدن یکپارچگی بهبود نمی یابد

ETH/USD در محدوده 986.85 دلار تا 1095.56 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 15.43 درصد کاهش به 14.86 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 121.27 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 14.36 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد اتریوم 1000 دلار را بشکند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد توقفی در مرز 1000 دلار باشیم، احتمالاً به این دلیل که در ساعات بعدی یک واکنش خفیف بالاتر پیش از آن که در آخر هفته شاهد نزول‌های بیشتری باشیم، رخ خواهد داد. با این حال، با توجه به ساختار فعلی بازار نزولی، ما انتظار داریم پس از انجام این کار، نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به 1000 دلار باز می گردد، شکست سریع ورودی را کاهش می دهد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت اتریوم در هفته های گذشته تحت فشار فروش قوی بوده است. از آخرین نوسان در 1900 دلار، ETH/USD در حال حاضر بیش از 45 درصد از دست داده است، که نشان می دهد خرس ها باید خسته شوند.

علاوه بر این، پایین ترین سطح های گذشته تنها به یک نزول خفیف رسیده است، در حالی که واکنش زیر بالاتر، علامت 1250 دلار را دوباره آزمایش کرد، که نشان دهنده بازگشت به آرامی است. با این حال، از آنجایی که قیمت پایین‌تر دیگر در یک شب در 1000 دلار تعیین شد، این روند همچنان نزولی است.

بنابراین، ما انتظار داریم که ETH به زودی حتی کمتر شود. به احتمال زیاد، منطقه تثبیت دیروز قبل از اینکه یک اوج محلی پایین تر دیگر تعیین شود، مجدداً به عنوان مقاومت مورد آزمایش قرار می گیرد. از آنجا، خرس‌ها باید حرکت کافی داشته باشند تا در نهایت مرز 1000 دلار را به روشی واضح بشکنند.

زمانی که مرز 1000 دلار شکسته شد، انتظار داریم که قیمت اتریوم به سطح حمایت روانی بعدی یعنی 900 دلار کاهش یابد. اگر نتوان به آن رسید، ممکن است در اوایل هفته آینده تغییر کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد کاهش مداوم دیگر و آزمایش مجدد حمایت 1000 دلاری بودیم. از آنجایی که واکنش واضحی در بالاترین سطح دنبال نشده است، ما فرض می‌کنیم که خرس‌ها به زودی به دنبال کاهش بیشتر بازار خواهند بود. با این حال، یک ردپای محلی خفیف را می توان در اواخر روز مشاهده کرد تا سنبله بعدی پایین تر باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.