منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به کاهش تا 1322 دلار ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به کاهش تا 1322 دلار ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا سکه در 48 ساعت گذشته رد شده است و چند حرکت بالاتر نیز مشاهده شده است. به طور کلی، ارز دیجیتال کوئین از 22 سپتامبر 2022 در حال تثبیت بوده است، زیرا علیرغم جهت گیری روند، قیمت در همان محدوده بسته می شود، عمدتاً فقط چند نقطه بالاتر از مرز 1300 دلار. با این حال، قبل از اینکه سکه در قیمت فعلی 1322 دلار ثابت شود، یک نوسان پایین به سمت 1255 دلار نیز مشاهده شد.

نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD: تصحیح اسمی در ارزش ETH ذکر شده است

تحلیل 1 روزه قیمت اتریوم کاهش قیمت امروز را نشان می دهد زیرا فشار فروش دوباره آغاز شده است. پس از کاهش قابل توجه قیمت جفت ETH/USD در چهار روز گذشته، خرس‌ها به پیشروی خود ادامه دادند و جفت ارز دیجیتال اکنون در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1322 دلار معامله می‌شود. اتریوم در طول 24 ساعت گذشته 0.31 درصد از ارزش خود را از دست داده است و جفت ارز دیجیتال در صورت محاسبه در هفته گذشته 0.70 درصد از دست داده است که این نکته را تأیید می کند که سکه در حال حفظ سطح قیمت خود است. حجم معاملات 11.63 درصد افزایش داشته و سلطه بازار امروز 17.28 درصد بوده است.

ETH 1d
نمودار قیمت 1 روزه ETH/USD. منبع: Tradingview

همانطور که شاخص باندهای بولینگر نشان می دهد، نوسانات برای جفت ETH/USD بالا است، زیرا باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند. باند بالا در علامت 1799 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت در برابر قیمت جفت کریپتو است و باند پایین در علامت 110 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین حمایت از قیمت سکه است. میانگین خط میانگین باندهای بولینگر بالاتر از سطح قیمت در مارک 1454 دلار است. میانگین متحرک (MA) زیر قیمت حرکت کرده و به مرز 1313 دلار رسیده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه پایینی منطقه خنثی بر روی یک منحنی رو به پایین معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در حال وقوع در بازار است. منحنی اندیکاتور RSI به شاخص 39 رسیده است. با این حال، منحنی به شدت رو به پایین نیست زیرا برخی از اقدامات صعودی نیز امروز مشاهده شده است.

تحلیل قیمت اتریوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، پیشرفت نزولی را در چهار ساعت گذشته نشان می‌دهد، زیرا سطوح قیمت‌ها همچنان در حال کاهش است، پس از اینکه شکست قیمت در شروع جلسه معاملات امروز نزولی شد. به نظر می رسد خرس ها در حال افزایش هستند زیرا فشار فروش پس از مدتی بهبودی بازگشته است، زیرا سکه در قیمت 1255 دلار پشتیبانی می شود. به طور کلی، سکه در 32 ساعت گذشته پس از آخرین قله 1389 دلاری دیروز، کسری داشته است.

ETH 4h
نمودار قیمت ETH/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته پایین است زیرا باندهای بولینگر فاصله کوتاه خود را حفظ می کنند، باند بالا در علامت 1388 دلار و باند پایین در علامت 1259 دلار. قیمت به زیر خط میانگین اندیکاتور رسیده است که نشانه نزولی برای ساعات آینده است. شاخص قدرت نسبی حرکت به سمت پایین را پس از حرکت بر روی یک منحنی رو به پایین در نزدیکی خط مرکزی منطقه خنثی نشان می دهد و در شاخص 48 وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم یک روند نزولی را نشان می دهد، زیرا امروز فعالیت صعودی نسبتاً کمتری مشاهده شده است. بیشتر نشانه های فنی نیز به نفع طرف نزولی است. همانطور که RSI نشان می دهد، روند نزولی ممکن است بیشتر تشدید شود، زیرا در نمودار 4 ساعته به سمت پایین حرکت می کند. در عین حال که سکه از دیروز عمدتاً در حال تصحیح بوده است و گاوها نیز عملکردی از خود نشان داده اند، بنابراین شانس بهبود بیشتر نیز وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.