منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می دهد، آماده شکستن 1600 دلار هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می دهد، آماده شکستن 1600 دلار هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا پس از یک آزمایش مجدد کوتاه صعودی در 24 ساعت گذشته شاهد تثبیت آن بودیم. بنابراین، خرس ها به اندازه کافی شتاب جمع آوری کرده اند تا به زودی ETH/USD را به سمت حمایت بعدی 1500 دلاری سوق دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می دهد، آماده شکستن 1600 دلار هستید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.64 درصد و اتریوم 2.25 درصد از دست دادند. بایننس کوین (BNB) با بیش از 4 درصد سود بالاترین عملکرد را از بین آلت کوین های اصلی داشت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم برای شکستن 1600 دلار آماده می شود

ETH/USD در محدوده 1610.83 تا 1667.93 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 26.86 درصد کاهش، در مجموع به 15.13 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 197 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 18.49 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم 1500 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم اقدام قیمت اتریوم را در آزمایش پشتیبانی محلی ببینیم، که نشان می‌دهد به زودی یک شکست پایین‌تر به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می دهد، آماده شکستن 1600 دلار هستید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در هفته گذشته پس از صعود در اواسط جولای، یک نوسان قوی بالاتر را ایجاد کرد. مقاومت جدید در 1760 دلار یافت شد و از آنجا ETH/USD با حمایت 1680 دلار تثبیت چند روزه را تشکیل داد.

روز دوشنبه، اتریوم از ادغام خارج شد و بعداً به 1560 دلار کاهش یافت. نزولی بیشتر از آن زمان به بعد دیده نشد زیرا یک واکنش خفیف بالاتر در روز سه شنبه به حمایت قبلی 1680 دلاری که اکنون به عنوان یک مقاومت عمل می کند، دیده نشد.

در 24 ساعت گذشته، ادغام به دنبال کاهش قیمت اتریوم به آرامی دوباره شروع شد. احتمالاً ETH/USD در یک شب در نتیجه کاهش فشار خرید که منجر به اصلاح بیشتر در پایان هفته می شود، حتی پایین تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا ما شاهد کاهش واضح مجموعه بالا و چرخش پایین تر در یک شب بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD به زودی حتی کمتر شود و به سمت نزولی بیشتر حرکت کند، که احتمالاً حمایت بعدی 1500 دلار خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.