منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می‌یابد، در مرحله بعد به سرعت به 1600 دلار می‌رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می‌یابد، در مرحله بعد به سرعت به 1600 دلار می‌رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد معاملات بیشتر در محدوده فزاینده‌تر و بدون نشانه‌ای از حرکت صعودی هستیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD طی 24 ساعت آینده شکسته شود و هفته آینده را با آزمایش پشتیبانی 1600 دلاری آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می‌یابد، در مرحله بعد به سرعت به 1600 دلار می‌رسد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 2.85 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم با افت خفیف 0.99 درصدی پس از آن قرار گرفت. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر با نتایجی که بین دو شرکت بزرگ قرار می‌گیرد، معامله شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به آرامی در حدود 1700 دلار حرکت می کند

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

ETH/USD در محدوده 1678.11 تا 1734.49 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 30 درصد کاهش یافته و در مجموع به 12.6 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 298.52 میلیون دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.93 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH دوباره دنبال شود؟

نمودار 4 ساعته، محدوده معاملاتی باریکی را پس از رسیدن به بالاترین سطح قوی در روز پنجشنبه نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد که اوایل هفته آینده باید یک روند برگشتی دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سمتی ادامه می‌یابد، در مرحله بعد به سرعت به 1600 دلار می‌رسد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در طول هفته شاهد کاهش نوسانات بوده است. پس از فشار قوی حدود 60 درصدی در هفته گذشته، نوسان جدید بالاتر در ابتدا 1640 دلار تعیین شد.

از آنجا، تثبیت با چندین رد صعودی دنبال شد، که نشان می دهد معکوس شدن در مرحله بعدی است. در نتیجه در روز دوشنبه، جهش کاهش یافت که منجر به کاهش 17 درصدی شد.

با این حال، بازنگری بیشتر دنبال نشد زیرا اتریوم به سرعت شروع به افزایش قیمت کرد و به اوج های قبلی بازگشت. یک شبه تا جمعه پس از شکست، یک نوسان کمی بالاتر را ثبت کرد.

بنابراین، ما انتظار داریم که گاوهای نر یک بار دیگر خسته شوند. ETH/USD احتمالاً به پایین‌تر از مقاومت قبلی 1600 دلار بازمی‌گردد و به دنبال ایجاد یک سطح پایین‌تر دیگر است. در صورتی که روند اصلاحی عمیق‌تر باشد، می‌توانیم در هفته‌های آینده به یک موج بسیار قوی‌تر پایین‌تر نگاه کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد تثبیت با حرکت و نوسان کم بودیم، که باید به این معنی باشد که در مرحله بعدی معکوس خواهد شد. به احتمال زیاد ETH/USD به زودی به زیر 1700 دلار سقوط خواهد کرد و به دنبال آزمایش مجدد مقاومت قبلی در 1600 دلار به عنوان حمایت خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.