منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1525 دلار را آزمایش می کند، روند بازیابی امروز ادامه خواهد داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1525 دلار را آزمایش می کند، روند بازیابی امروز ادامه خواهد داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا یک بار دیگر شاهد کاهش شدید افت و یک واکنش سریع افزایش یک شبه بودیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً به دنبال عقب نشینی و تنظیم یک بالاترین محلی پایین تر است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1525 دلار را آزمایش می کند، روند بازیابی امروز ادامه خواهد داشت؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.71 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 0.85 درصد از دست داد. بقیه آلت کوین های برتر با نتایج مشابه و کمی متفاوت معامله شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بهبود نمی‌یابد، روند نزولی بیشتری دارد

ETH/USD در محدوده 1611.34 تا 1722.50 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 13 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 13.37 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 200 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 19.55 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته اتریوم/دلار آمریکا: به نظر می رسد اتریوم به دنبال عقب نشینی بیشتر باشد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم از نیمه‌شب شاهد بازگشت ثابتی باشیم، زیرا یک نقطه بالاتر محلی دیگر هنوز تعیین نشده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1525 دلار را آزمایش می کند، روند بازیابی امروز ادامه خواهد داشت؟  2
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در اوایل این هفته شاهد یک نوسان قوی بود که به 2000 دلار رسید. با این حال، روند صعودی بیشتر دنبال نشد زیرا فشار فروش به آرامی بازار را کاهش داد.

پس از آخرین رد شدید در روز چهارشنبه، ETH/USD به سرعت شروع به کاهش کرد و به سرعت 15 درصد دیگر را به حمایت 1600 دلار از دست داد. بازگشت دوباره ادامه پیدا نکرد، زیرا اواخر دیروز یک جهش پایین تر دیگر ETH را به 1525 دلار رساند.

از آن زمان، قیمت اتریوم با افزایش قیمت محلی پایین تر معامله شد. بنابراین، تا آن زمان، انتظار افزایش بیشتر برای ETH/USD در بقیه آخر هفته داریم. علاوه بر این، تا زمانی که یک فشار واضح به بالاتر تعیین شود، حرکت نزولی باید در اوایل هفته آینده به تسلط خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا دیروز شاهد شکست بیشتر در بهبودی بودیم و یک جهش دیگر تا پایان روز کاهش یافت. با این حال، از آن زمان، ETH/USD شروع به ردیابی مجدد کرده است، که نشان می‌دهد که ابتدا باید یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر تنظیم شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.