منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 2000 دلار افزایش می یابد، در مرحله بعدی شکست؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 2000 دلار افزایش می یابد، در مرحله بعدی شکست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا پس از شکست اصلاحی دیروز شاهد پیشرفت قوی به سمت مقاومت اصلی بعدی در 2000 دلار بودیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD حتی بالاتر از این هم ادامه یابد و به دنبال صعود بیشتر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 2000 دلار افزایش می یابد، در مرحله بعدی شکست؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی ثابت معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 2.93 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 5.41 درصد افزایش یافت زیرا یکی از بهترین عملکردهای روز بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نتوانست دوباره ردیابی کند، همچنان بالاتر است

ETH/USD در محدوده 1878.17 تا 2013.76 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات تنها 3.59 درصد افزایش یافته و در مجموع 18.48 دلار است که نشان دهنده عدم فروش در بازار است. در همین حال، ارزش کل بازار در حدود 241.96 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 20.62 درصد می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: قبل از یک حرکت بالاتر، نزولی برای آزمایش مجدد ETH است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم یک واکنش خفیف کمتر از مقاومت 2000 دلاری را مشاهده کنیم، که نشان می‌دهد قیمت اتریوم ممکن است به زودی تلاش کند حتی بالاتر رود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 2000 دلار افزایش می یابد، در مرحله بعدی شکست؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم طی هفته گذشته شاهد بازگشت حرکت صعودی بوده است. پس از آزمایش مجدد مقاومت اصلی قبلی در 1800 دلار، ETH/USD به سرعت عقب نشینی کرد و پایین ترین سطح محلی بالاتری را ثبت کرد.

از آنجا، ETH به سرعت شروع به پیشرفت کرد، به سرعت به بالاترین حد قبلی خود رسید و بدون تردید از آن گذشت. روند صعودی بیشتر به مرز 1900 دلار رسید، جایی که تجمیع در روز پنجشنبه شکل گرفت.

با این حال، پس از آن که قیمت اتریوم در اواخر دیروز حتی بالاتر رفت، مجددا دنبال نشد. این بار، به سرعت به مرز 2000 دلار رسید و هیچ واکنش شدیدی از آن زمان کمتر دیده نشد. به احتمال زیاد این بدان معنی است که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی موارد صعودی بیشتری آزمایش شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد افزایش دوباره و واکنش خفیف کاهشی بودیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD در اواخر هفته یک حرکت بالاتر را انجام دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.