منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به بالاترین سطح خود ادامه داد، بالاترین قیمت جدید در 1230 دلار؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به بالاترین سطح خود ادامه داد، بالاترین قیمت جدید در 1230 دلار؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در روز گذشته شاهد افزایش قوی بیش از 10 درصدی و نشانه هایی از مقاومت بالای 1200 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که یک نوسان پایین تر دیگر در آخر هفته آزمایش شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به بالاترین سطح خود ادامه داد، بالاترین قیمت جدید در 1230 دلار؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. رهبران بیت کوین و اتریوم هر دو شاهد افزایش شدیدی به ترتیب با 5.29 و 12.18 درصد بودند. در همین حال، بقیه بازار با نتایجی بین این دو دنبال شد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به بالاتر از 1200 دلار رسید

ETH/USD در محدوده 1078.10 تا 1225.06 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 3.45 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 18.86 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 147.73 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 15.83 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH معکوس شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد شدن برای صعود بیشتر در ساعات گذشته باشیم، که نشان می‌دهد معکوس شدن باید در آخر هفته دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان بالاتر است، بالاترین قیمت جدید در 1230 دلار؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در اوایل این هفته پس از چندین روز اصلاح قوی، یک نوسان قوی بالاتر به پایین ایجاد کرده است. پس از آخرین جهش سریع به مرز 1000 دلار در روز چهارشنبه، نشانه واضحی مبنی بر بازگشت به موقع تعیین شد.

در واقع اندکی پس از آن، روند صعودی بیشتر به وجود آمد. پس از فشار اولیه به بالای 1100 دلار، ETH/USD برای مدت کوتاهی در اواسط دیروز متوقف شد و سپس شروع به افزایش سریع کرد.

در پایان روز، مقاومت بعدی در 1175 دلار به وضوح شکسته شد. با این حال، نمی‌توان یک شبه به صعود زیادی دست یافت و قیمت اتریوم را به سمت چندین شمع رد سوق داد.

این پیشرفت اکشن قیمت به وضوح نشان می دهد که معکوس شدن در حال رخ دادن است و نوسان پایین تر دیگری تنظیم شده است. به احتمال زیاد، ETH در آخر هفته معاملات را با کاهش شروع خواهد کرد و به دنبال بازگشت به زیر سطح 1100 دلار است. از آنجا، ما می‌توانیم یک مجموعه پایین‌تر را ببینیم، که یک منطقه تثبیت کننده بسیار گسترده چند هفته‌ای را تشکیل می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد افزایش قوی با مقاومت بالاتر از مرز 1200 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که به زودی یک نوسان پایین تر دیگر تایید شود، که منجر به کاهش دوباره در آخر هفته می شود، که احتمالاً یک پایین تر بیشتر را ایجاد می کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.