منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1000 دلار می رسد و به بالای 1100 دلار واکنش نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1000 دلار می رسد و به بالای 1100 دلار واکنش نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد یک واکنش قوی بالاتر از آخرین صعود پایین تر بودیم. بنابراین، گاوهای نر احتمالاً در ساعات بعدی مکث خواهند کرد قبل از اینکه یک فشار بالاتر در اواخر روز مشاهده شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1000 دلار می رسد، بالاتر از 1100 دلار واکنش نشان می دهد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.02 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم تقریباً 5 درصد رشد کرد. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر اکثراً نتایج بهتری را مشاهده کردند و Uniswap بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم علامت معکوس آشکاری را تعیین می کند

ETH/USD بین 1019.22 دلار تا 1120.32 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.18 درصد افزایش یافته و در مجموع به 16.45 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار 132.13 میلیارد دلار معامله می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بیشتر پیشرفت کند؟

در نمودار 4 ساعته، ما می توانیم یک عقب نشینی جزئی را در ساعات گذشته مشاهده کنیم، که اگر نزولی بیشتر دنبال نشود، تنظیم خوبی برای حرکت بعدی بالاتر در اواخر روز ارائه می دهد. هنگامی که حرکت شروع به حرکت کرد، ETH/USD باید به سمت مقاومت 1175 دلاری برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1000 دلار می رسد و به بالای 1100 دلار واکنش نشان می دهد.
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم نسبت به روند صعودی قبلی در اوایل ماه جاری شاهد کاهش شدیدی بوده است. پس از اینکه پایین ترین سطح اولیه در 1040 دلار یافت شد، ETH/USD در اوایل دیروز شروع به معاملات بالاتر کرد که نشان می دهد یک نوسان پایین تعیین شده است.

با این حال، روند صعودی بیشتر بلافاصله دنبال نشد. اتریوم در پایان دیروز شاهد افزایش شدیدی بود که تقریباً به مرز 1000 دلار رسید. واکنش بالاتر بلافاصله دنبال شد، یک شمع رد عظیم را تشکیل داد و به وضوح نشان دهنده یک معکوس در آینده بود.

از آن زمان تا کنون، اتریوم با افزایشی روبرو شده و به بالای 1100 دلار رسیده و در حدود 1125 دلار به اوج خود رسیده است. طی ساعت‌های گذشته، ردیابی محلی کوچک دنبال شده است، که نشان می‌دهد قبل از شروع یک فشار قوی، پایین‌ترین سطح محلی بالاتر خواهد بود. پس از انجام این کار، انتظار داریم ETH/USD به سمت 1175 دلار پیش برود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد بازگشت قوی از حمایت 1000 دلاری و بالاترین سطح محلی در حدود 1125 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD در اواخر روز حتی بالاتر از آن ادامه یابد زیرا فروشندگان هنوز در میان مدت خسته هستند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.