منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 8 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین تر؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 8 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین تر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که پس از یک فشار قوی بالاتر در روز گذشته و تست مجدد مقاومت قبلی در 1175 دلار، به زودی یک پایین‌تر دیگر به ثبت برسد. از آنجا، ETH/USD به سرعت به 1075 دلار کاهش یافت، جایی که باید به زودی پایین‌ترین سطح بالاتری دیگر تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 8 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین تر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.03 درصد و اتریوم 0.86 درصد از دست دادند. این در حالی است که بقیه بازار طی 24 ساعت گذشته شاهد نتایج مشابهی بوده است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بالاترین سطح قوی را در 1175 دلار تعیین می کند.

ETH/USD در محدوده 1086.83 تا 1165.68 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 31.7 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 15.38 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 132.1 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 15 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده افزایش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت قوی و حمایتی باشیم که در مرز 1075 دلار یافت می‌شود، که نشان می‌دهد یک پایین‌ترین سطح بالاتر دیگر تعیین شده است. بنابراین، ETH/USD باید به زودی معکوس شود و به دنبال آزمایش بیشتر صعودی باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 8 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین تر؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم نسبت به پایین‌ترین نوسان اصلی قبلی در 1000 دلار در هفته گذشته کاهش آهسته داشته است. پس از چند روز تثبیت، ETH/USD شروع به صعود کرد و از مقاومت قبلی 1100 دلاری خارج شد.

روند صعودی بیشتر در روز گذشته دنبال شد، تنها با مکث های جزئی قبل از هر فشار بالاتر در طول روز. در طول شب، مقاومت بعدی در 1175 دلار قبلاً به دست آمده بود، که نشان می دهد حرکت صعودی در حال حاضر قدرتمند است و ساختار بازار میان مدت می تواند به زودی دوباره صعودی شود.

امروز صبح، بازنگری سریع دنبال شد که منجر به بازگشت سریع 8 درصدی شد، با پشتیبانی 1075 دلار. از آنجایی که روند نزولی بیشتر هنوز دنبال نشده است و یک واکنش خفیف بالاتر دیده می شود، ما انتظار داریم که به زودی یک بازگشت به سمت صعودی ایجاد شود. از آنجا، احتمالاً قیمت اتریوم یک بالاترین بالاتر قوی دیگر ایجاد می کند که بیشتر نشان دهنده احساسات صعودی قوی بازار است.

از طرف دیگر، اگر ETH/USD نتواند معکوس شود و نزولی بیشتر به مرز 1050 دلار برگردد، می‌توانیم به زودی شاهد پایان حرکت صعودی باشیم. در این صورت، تا پایان هفته می‌توان انتظار شکستن زیر سطح حمایت اصلی 1000 دلاری را داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا اوایل امروز شاهد یک بالاترین بالاتر قوی در 1175 دلار و یک بازگشت سریع بودیم. این به این معنی است که هم یک اوج قوی بالاتر و هم پایین ترین سطح بالاتر تعیین شده است و گاوها خود را برای یک رالی قوی دیگر در بالاترین سطح هفته آماده می کنند. احتمالاً هدف بعدی مقاومت 1250 دلاری خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.