منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را می شکند، هفته آینده صعودی قوی است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را می شکند، هفته آینده صعودی قوی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا پس از شکست خرس‌ها در تسلط بر این حرکت، شاهد شکستن بالاتر از مقاومت اصلی قبلی 1250 دلاری بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که تست‌های صعودی بیشتری در اواخر امروز انجام شود، که احتمالاً منجر به افزایش قوی محلی در اوایل هفته آینده خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را می شکند، هفته آینده صعودی قوی است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین 2.1 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم تقریباً 5 درصد رشد کرد و یکی از بهترین عملکردهای روز بود. برخی از آلت‌کوین‌های برتر مانند Cardano و Dogecoin با بیش از 6 درصد افزایش، حتی بهتر عمل کردند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم معکوس نمی شود، به نظر می رسد به بالاترین سطح برسد.

ETH/USD در محدوده 1184.56 تا 1272.13 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 18.82 درصدی به 12.05 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 154.18 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 15.74 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده است یک شبه بالاتر بماند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم مقاومت قبلی را در 1250 دلار مشاهده کنیم که احتمالاً منجر به تست‌های صعودی بیشتر در ساعات بعدی خواهد شد. اگر حرکت ناگهانی تغییر نکند، انتظار داریم قیمت اتریوم تا پایان روز به 1300 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را می شکند، هفته آینده صعودی قوی است؟  2
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت اتریوم در چند روز گذشته نشانه هایی از بازگشت را نشان داده است. پس از اینکه آخرین نوسان عمده در 900 دلار تعیین شد، ETH/USD یک بالاترین پایین دیگر را ثبت کرد، اما در اواسط هفته نتوانست به کاهش خود ادامه دهد.

در نهایت، پایین ترین سطح محلی بالاتر در 1050 دلار تعیین شد، که منجر به فشار دیگری بالاتر از بالاترین سطح محلی قبلی 1200 دلار شد. صعودی بیشتر تا مقاومت اصلی بعدی در 1250 دلار دنبال شد، جایی که مقاومت واضح دوباره پیدا شد.

از آنجا، اتریوم به سمت یکپارچگی جزئی حرکت کرد، بدون اینکه جنبه نزولی زیادی مورد آزمایش قرار گیرد، که نشان می دهد موج بالاتر فعلی هنوز به پایان نرسیده است. در نتیجه آزمایش دیگری از 1250 دلار در یک شب انجام شد که منجر به تثبیت بسیار محدودی شد که صبح امروز شکل گرفت.

تثبیت تا اواخر روز ادامه یافت، زمانی که یک جهش سریع بالاتر در نهایت مقاومت اصلی را شکست. بنابراین، نشانه واضح دیگری از معکوس شدن میان مدت دوباره مشخص می شود و می توان انتظار داشت که اوایل هفته آینده روند صعودی بیشتری به دنبال داشته باشد.

احتمالاً هدف بعدی مقاومت 1450 دلاری خواهد بود که قبلاً به عنوان حمایت عمل می کرد. با این حال، زمانی که حرکت کم را در نظر می گیریم، ممکن است قبل از آن یک اوج محلی بالاتر را ببینیم. در این سناریو، یک عقب‌نشینی که پایین‌ترین سطح محلی بالاتری را ایجاد می‌کند، افزایش بیشتری را در هفته‌های آینده تأیید می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد شکست در برگشت به زیر سطح بالای 1250 دلاری قبلی و مقاومت اصلی بودیم. علاوه بر این، طی ساعات گذشته یک جهش سریع افزایش یافت که نشان می‌دهد گاوها در ساعات بعد تصمیم‌گیری قطعی‌تری خواهند داشت. در این سناریو، هفته آینده باید بسیار صعودی شروع شود که احتمالاً به سمت مقاومت اصلی بعدی 1450 دلار منتهی می شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، راهنمای ما را در مورد بهترین کیف پول لایت کوین، بهترین مکان‌ها برای سرمایه گذاری $HBAR و نحوه زنده ماندن در زمستان کریپتو ببینید.