منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت ۱۲۷۵ دلار را مجددا آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت ۱۲۷۵ دلار را مجددا آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک آزمایش مجدد سریع مقاومت قبلی بودیم، جایی که احتمالاً به زودی یک بالاترین پایین تر تعیین می شود. از آنجا، ETH/USD احتمالاً حتی پایین تر ادامه خواهد داد و به دنبال کاهش به سمت حمایت 1100 دلاری خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت ۱۲۷۵ دلار را مجددا آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟  3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

در 24 ساعت گذشته بازار با حرکت صعودی خفیف معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 0.48 درصد و اتریوم 1.6 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج متفاوتی معامله شده است زیرا نوسانات در کل پایین بوده است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم آماده سقوط به زیر 1200 دلار است

ETH/USD بین 1178.43 دلار تا 1284.22 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 45.11 درصد افزایش به 14.25 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 154.16 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 18.34 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد اتریوم پایین تر ادامه یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد اوج‌گیری قیمت اتریوم در مقاومت 1275 دلاری باشیم که احتمالاً طی 24 ساعت آینده کاهش دیگری را به همراه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت ۱۲۷۵ دلار را مجددا آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

پس از اینکه واکنش حمایت 1100 دلاری به 1350 دلار رسید، طی روزهای گذشته، اکشن قیمت اتریوم کاهش یافته است. از آن زمان ETH/USD به سمت حمایت از 1200 دلار حرکت کرده است و به آرامی پایین ترین سطح را ایجاد می کند.

تلاش‌های شکست زیر حمایت 1200 دلاری دیروز شکست خوردند، که منجر به این شد که باور کنیم که سطح پایین‌تری تعیین شده است. با این حال، واکنش زیر بالاتر در مقاومت 1,275 دلار به پایان رسیده است، جایی که طی ساعات گذشته رد شده است.

در نتیجه قیمت اتریوم احتمالاً پایین تر خواهد بود و پشتیبانی 1200 دلاری احتمالاً در 24 ساعت آینده شکسته خواهد شد. پس از انجام این کار، ETH/USD باید پشتیبانی 1100 دلاری را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش قیمت محلی در سطح 1275 دلار و بازگشت فشار فروش از آن زمان بودیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً در اواخر امروز حتی پایین تر خواهد بود و به دنبال آزمایش مجدد حمایت اصلی 1100 دلاری تا پایان هفته خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.