منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1370 دلار افزایش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1370 دلار افزایش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد افزایش بالای مقاومت قبلی بالای 1350 دلار بوده‌ایم و فشار فروش به آرامی بازگشته است. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD طی چند روز آینده دوباره کاهش یابد و پایین‌ترین سطح محلی بالاتری را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1370 دلار افزایش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.88 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 2.93 درصد افزایش یافت. در همین حال، بقیه بازار عملکرد مشابهی را مشاهده کردند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به پیشرفت خود ادامه داد

ETH/USD در محدوده 1306.68 دلار تا 1368.43 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 79 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 12.96 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 164.74 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.66 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش واکنش و بازگشت فشار فروش از نیمه‌شب باشیم که احتمالاً در 24 ساعت آینده منجر به بازگشت بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1370 دلار افزایش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی هفته گذشته در یک ادغام معامله شد. پس از ناکامی در شکستن مقاومت 1350 دلاری، ETH/USD تا سطح حمایت 1275 دلار کاهش یافت، به این معنی که یک منطقه تثبیت شفاف تشکیل شد.

نزولی بیشتر دیده نشد زیرا ETH رد شکست در روز جمعه کاهش یافت. در نتیجه، گاوها شتاب را به دست گرفتند و در آخر هفته به آرامی به بالای 1300 دلار بازگشتند.

دیروز، قبل از شروع یک رالی بزرگ دیگر، با اندکی تغییر، حمایت 1300 دلاری را دوباره آزمایش کرد. این بار، قیمت اتریوم تا مقاومت 1350 دلار افزایش یافت و بالاترین سطح قوی تر در 1370 دلار تعیین شد. از آن زمان به بعد، ETH/USD به آرامی کاهش یافته است، که نشان می دهد خریداران در حال حاضر خسته شده اند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد واکنشی کمتر از 1370 دلار بوده‌ایم که باید در ادامه هفته منجر به کاهش بیشتر شود. به احتمال زیاد ETH/USD به دنبال تعیین پایین‌ترین سطح بالاتری است که احتمالاً اولین هدف آن، علامت 1300 دلاری است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.