منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را رد می کند، آماده ادامه افزایش قیمت است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را رد می کند، آماده ادامه افزایش قیمت است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما واکنش واضحی را از 1275 دلار مشاهده کردیم. از آنجا، ETH/USD شروع به تثبیت کرد تا برای رالی دیگری بعدا آماده شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را رد می کند، آماده ادامه افزایش قیمت است؟  2

نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.29 درصد و اتریوم 2.61 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار از نزدیک دنبال می شود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به 1250 دلار نمی رسد

ETH/USD در محدوده 1278.22 تا 1307.00 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 12.79 درصد کاهش به 8.98 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 159.82 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.34 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH دوباره 1350 دلار را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت فشار خرید به آرامی باشیم، زیرا تثبیت به پایان می‌رسد بدون اینکه نشانه‌های واضحی از برگشت وجود نداشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1250 دلار را رد می کند، آماده ادامه افزایش قیمت است؟  3

نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم طی هفته گذشته شاهد تثبیت در محدوده فزاینده‌تری بوده است. پس از تعیین هر دو پایین ترین و پایین تر، ETH/USD پشتیبانی را مجدداً در 1275 دلار آزمایش کرد و یک ادغام را تشکیل داد.

تا زمانی که دیروز یک جهش سریع پایین‌تر مشاهده نشد، نمی‌توان به نقاط منفی بیشتری دست یافت. حمایت 1250 دلاری نمی‌توانست به‌عنوان واکنش بالاتر بلافاصله به دست بیاید.

از آن زمان، قیمت اتریوم تثبیت شده است و به بالای مقاومت 1300 دلار رسیده است و نشان می‌دهد که به زودی صعود بیشتری به دنبال خواهد داشت. احتمالاً ETH/USD در آینده به دنبال رسیدن به مقاومت 1350 دلاری خواهد بود، زیرا موج بزرگ دیگری در هفته‌های آینده باید دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا پس از یک واکنش سریع که دیروز بالاتر بود، شاهد شکست همه جانبه بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD حتی بالاتر از این هم ادامه یابد و به دنبال هدف بعدی مقاومت 1350 دلاری باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.