منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت از 1300 دلار جهش می کند، یک شبه افزایش بیشتری پیدا می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت از 1300 دلار جهش می کند، یک شبه افزایش بیشتری پیدا می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا در ساعات گذشته شاهد یک افت سریع دیگر و یک واکنش سریع بالاتر بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده بازگشت است و به دنبال افزایش بیشتر است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت از 1300 دلار جهش می کند، یک شبه افزایش بیشتری پیدا می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.11 درصد و اتریوم 0.11 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج اندکی صعودی مشابهی حرکت کردند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به 1300 دلار نمی رسد

ETH/USD در محدوده 1307.07 دلار تا 1329.07 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 17.74 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 5.53 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 162.7 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.23 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بیشتر افزایش یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد افزایش فشار خرید اتریوم باشیم که احتمالاً قیمت اتریوم پایین‌تر در حدود 1350 دلار تعیین می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت از 1300 دلار جهش می کند، یک شبه افزایش بیشتری پیدا می کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی هفته‌های گذشته از 1250 دلار به 1400 دلار معامله شده است، زیرا بازار در مورد حرکت بعدی تصمیمی نداشت. با این حال، با در نظر گرفتن کاهش شدید در اواسط سپتامبر، ما همچنان انتظار داریم که روند صعودی در پی داشته باشد.

اولا، ETH/USD باید به وضوح مقاومت اصلی 1400 دلار را بشکند، زیرا این بالاترین چند هفته اخیر است که روند صعودی را تأیید می کند. ثانیاً، اتریوم باید یک بالاترین بالاتر در اطراف منطقه قیمت فعلی را به عنوان مبنایی برای تلاش برای شکست تعیین کند.

احتمالاً قیمت اتریوم 1300 دلار پشتیبانی شده است. اگر بتوانیم حرکت صعودی قوی را در یک شب مشاهده کنیم، باید در اواخر هفته آینده به بالاترین حد خود دست پیدا کنیم. در صورتی که روند صعودی بیشتر به دنبال نداشته باشد، طی روزهای آینده نزولی مشاهده خواهد شد که احتمالاً پایین ترین سطح بالاتری را ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا شاهد شکست در شکستن 1300 دلار و واکنش سریع بالاتر بودیم. بنابراین، فشار فروش باید دوباره از بین برود، و راه را برای ETH/USD باز می‌کند تا حتی بیشتر شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.