منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت پشتیبانی را می شکند و به 1300 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت پشتیبانی را می شکند و به 1300 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش شدید به مرز 1300 دلار بوده‌ایم، جایی که واکنش‌ها در ساعات گذشته افزایش یافته است. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD حتی بالاتر رود و به سمت مقاومت 1400 دلاری برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت پشتیبانی را می شکند و به 1300 دلار کاهش می یابد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 4 درصد و اتریوم بیش از 6 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با فشار فروش مشابهی معامله شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم 12 درصد دیگر کاهش یافت

ETH/USD در محدوده 1287.42 تا 1424.14 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 108.93 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 21.5 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 164.3 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.75 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم آماده برای ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً منجر به اقدام قیمت اتریوم برای آزمایش مجدد حمایت 1400 دلاری قبلی به عنوان مقاومت به‌زودی می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، به سرعت به 1300 دلار کاهش می یابد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در طول یک هفته از آخرین نوسان عمده در 1800 دلار کاهش یافته است. پس از اینکه حمایت اولیه در 1550 دلار در هفته گذشته یافت شد، ETH/USD نتوانست به بالاترین سطح خود ادامه دهد و این امر فشار فروش بیشتر را تأیید می کند.

یک افت دیگر در روز پنجشنبه مشاهده شد زیرا ETH به اندازه حمایت 1400 دلار کاهش یافت. از آنجا، واکنش بالاتر دوباره ناچیز بود، و به آرامی منجر به یک چرخش دیگر پایین تر شد.

فشار فروش اواخر دیروز افزایش یافت و منجر به کاهش بیش از 12 درصدی قیمت اتریوم تا حمایت اصلی بعدی در 1300 دلار شد. با توجه به ضرر شدید در 24 ساعت گذشته، انتظار داریم که ETH/USD در روزهای آینده آماده صعود بیشتر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا شاهد کاهش شدید قیمت 1300 دلاری و واکنش واضح بالاتر در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD یک شبه به بالاترین سطح خود ادامه دهد و پایین‌ترین حد قبلی را مجدداً به عنوان مقاومت قبل از اقدام بیشتر قیمت در اواخر هفته آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.