منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1500 دلار کاهش می یابد، آماده معکوس شدن هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1500 دلار کاهش می یابد، آماده معکوس شدن هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد افت شدید و کاهش قیمت پایین تر در 1500 دلار بوده ایم. با این حال، فروشندگان احتمالا اکنون خسته شده اند، به این معنی که به زودی یک حرکت بالاتر باید دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1500 دلار کاهش می یابد، آماده معکوس شدن هستید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته به وضوح در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 7.4 درصد و اتریوم بیش از 11 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به شدت پایین تر است

ETH/USD در محدوده 1477.67 تا 1688.48 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 32.7 درصد افزایش به 24.7 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 182.77 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.82 درصد شده است.

 

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده بازیابی است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم رد واضحی را برای نزول بیشتر ببینیم، که نشان می‌دهد حرکت بالاتر در یک شب ادامه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت به 1500 دلار کاهش می یابد، آماده معکوس شدن هستید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم پس از یافتن حمایت قوی و آزمایش مجدد در قیمت 1550 دلار در طول هفته، در طول هفته شاهد کاهش ثابتی بود. در اواخر هفته، ETH/USD تا سطح مقاومت 1725 دلاری بازگشت، که نشان‌دهنده یک مجموعه پایین نوسان قوی است.

از آنجا، فشار فروش نسبتاً سریع ادامه یافت زیرا کاهش سریع دیروز غالب شد. پس از فروش بیشتر یک شبه، پایین ترین سطح قبلی 1550 دلار به سرعت شکسته شد که منجر به کاهش بیشتر در حمایت 1500 دلار شد.

صبح امروز، تثبیت حول حمایت آغاز شد، با رد دیگری برای نزولی که در اواسط روز مشاهده شد. احتمالاً فروشندگان اتریوم خسته شده‌اند و این نشان می‌دهد که در روزهای آینده شاهد افزایش مجدد آن خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا دیروز شاهد کاهش شدید تا حمایت بعدی در 1500 دلار بودیم. از آن زمان، فشار فروش متوقف شده است، که نشان می دهد گاوها در شرف بازگشت به ضرر قبلی هستند و بالاترین سطح محلی پایین تری را ثبت می کنند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.