منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1550 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده حرکت بالاتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1550 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده حرکت بالاتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد آزمایش مجدد پایین ترین سطح قبلی در 1550 دلار بودیم که در ساعات گذشته واکنش اندکی بالاتر داشت. بنابراین، انتظار داریم که ETH/USD در چند روز آینده بهبودی خود را آغاز کرده و به بالای 1650 دلار برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1550 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده حرکت بالاتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.23 درصد و اتریوم 3.86 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر عملکرد مشابهی را مشاهده کرده اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: به نظر می‌رسد که اتریوم دو برابر شده است

ETH/USD در محدوده 1535.01 تا 1640.94 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 9.28 درصد کاهش به 16.79 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 190.7 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.97 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بالای 1650 دلار بازگردد؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم واکنش بالاتر را در ساعات گذشته پس از یک مجموعه پایین محلی کمی بالاتر ببینیم، که نشان می‌دهد یک الگوی معکوس پایین دوگانه تشکیل شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 1550 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده حرکت بالاتر است؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی روزهای گذشته با فشار فروش قوی معامله شد. از مقاومت 2000 دلاری، ETH/USD در حال حاضر بیش از 20 درصد کاهش یافته است، که نشان می دهد فروشندگان احتمالا خسته شده اند.

پس از اولین واکنش بالاتر در 1550 دلار، ETH بالاترین محلی فعلی را 1650 دلار تعیین کرد. این هدف فعلی است که باید به روشی واضح شکسته شود تا بتوانیم انتظار صعود بیشتر در اواخر هفته را داشته باشیم.

آزمایش مجدد فعلی علامت 1550 دلاری احتمالاً به زودی الگوی معکوس دوگانه مشخصی را ایجاد می کند و پایه ای را ارائه می دهد که بعداً از آن بالاتر بروید. زمانی که اکشن قیمت اتریوم شاهد از سرگیری فشار خرید بود، انتظار داریم مقاومت محلی فعلی 1650 دلار بدون تردید شکسته شود. از آنجا، ETH/USD تا مقاومت اصلی بعدی 1800 دلاری، فضای زیادی برای بازیابی خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم صعودی است زیرا ما شاهد یک آزمایش مجدد سریع دیگر از حمایت 1550 دلاری بودیم، جایی که یک نوار پین صعودی در ساعات گذشته شکل گرفت. بنابراین، ETH/USD احتمالاً آماده بازگشت است و به دنبال جبران بخشی از ضرری است که در هفته گذشته مشاهده شد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.