منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد افت شدید بیش از 10 درصدی بودیم که منجر به آزمایش حمایت اصلی بعدی در 1550 دلار شد. بنابراین، مگر اینکه در ساعات بعدی روند نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد، انتظار داریم که اتریوم / دلار در اواخر هفته مقداری از زیان را کاهش دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 2.1 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم، 8.51 درصد قابل توجه تر است و یکی از بدترین عملکردها در بین آلت کوین های برتر است. بقیه آلت‌کوین‌های برتر با نتایج مشابهی دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم 1700 دلار را شکست و در 1550 دلار متوقف شد

ETH/USD در محدوده 1553.34 تا 1744.39 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 46.74 درصد افزایش به 20.777 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 189.55 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 16.39 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH از 1550 دلار عبور نمی کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری شمع معکوس در ساعات گذشته باشیم، زیرا خرس‌ها در نهایت خسته شده‌اند. احتمالاً قیمت اتریوم از آنجا معکوس خواهد شد و اولین بسته صعودی را تا پایان روز به ثبت خواهد رساند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، ورود مجدد را دنبال کنید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت اتریوم در هفته‌های گذشته با الگوی تثبیت فزاینده‌تری به تجارت ادامه داد. با مشاهده سطح حمایت 1700 دلاری در پایان ماه مه و تشکیل خط روند نزولی مقاومت در آخرین نوسان، ETH/USD شاهد کاهش دامنه معاملاتی خود در روزهای گذشته بود.

تثبیت در حدود 1800 دلار شکل گرفت زیرا حرکت صعودی به طور فزاینده ضعیف تر شد و تنها جهش های کوتاه کوتاه و بالاتر در اواسط هفته مشاهده شد. بنابراین، ساختار بازار نشان داد که باید یک شکست پایین‌تر دنبال شود.

اواخر دیروز، یک جهش پایین تر واقعاً دنبال شد. قیمت اتریوم به سرعت از 1700 دلار نوسان اصلی قبلی عبور کرد تا اینکه مقداری حمایت اولیه در 1660 دلار پیدا شد. تثبیت ثابت یک شبه دنبال شد تا اینکه یک جهش دیگر در صبح، بازار را حتی پایین تر برد.

پشتیبانی اصلی بعدی به قیمت 1550 دلار به سرعت به دست آمد و بیش از 10 درصد در بازه زمانی 24 ساعته از دست رفت. با این حال، از آن زمان هیچ نقطه منفی دیگری مشاهده نشده است، به طور بالقوه به این معنی که خرس‌ها در نهایت خسته شده‌اند و ETH/USD آماده است تا طی چند روز آینده دوباره دنبال شود.

اگر نوسان پایین جدید در 1550 دلار در اواخر امروز ادامه پیدا کند، انتظار داریم که روند اصلاحی یک شبه آغاز شود. احتمالاً حمایت اصلی 1700 دلاری قبلی اولین توقف برای اصلاح خواهد بود. از آنجا، صعود بیشتر به راحتی می تواند دنبال شود زیرا آخرین نوسان بالای 1800 دلار مشاهده شد.

هنگامی که روند اصلاحی مشاهده شد، می‌توانیم برای موج کاهشی دیگری در هفته آینده آماده شویم که می‌تواند برای ورود به پوزیشن‌های فروش مورد استفاده قرار گیرد. بازار بعدی به سمت نزول تا مرز 1450 دلار دیده می شود، به این معنی که یک فرصت تجاری خوب ممکن است اواخر هفته آینده ایجاد شود.

با این حال، در حال حاضر، بازار بیش از حد ناپایدار است. در صورتی که قیمت 1550 دلار باقی بماند، ممکن است بعداً نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد. به طور کلی، قبل از انجام معاملات بیشتر، باید اقدامات بیشتری در زمینه قیمت انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم یک معکوس سریع از افزایش شدید بیش از 10 درصدی داشته باشیم. علامت 1550 دلاری باید به ارائه پشتیبانی ادامه دهد و به احتمال زیاد نوسان پایین جدیدی است که از آن اصلاح در روزهای آینده دنبال خواهد شد. هنگامی که ETH/USD شروع به حرکت بالاتر کرد، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد پشتیبانی اصلی قبلی 1700 دلاری باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.