منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به زیر 1400 دلار ادامه می‌دهد، بعداً امروز نزولی‌تر خواهد بود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به زیر 1400 دلار ادامه می‌دهد، بعداً امروز نزولی‌تر خواهد بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا طی 24 ساعت گذشته شاهد کاهش شدید کاهشی بوده‌ایم که منجر به حمایت بعدی در 1400 دلار شده است. ETH/USD در حال حاضر با شتاب پایین از آن عبور کرده است، که نشان می دهد فشار قوی پایین تر ممکن است دوباره یک شبه اتفاق بیفتد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به زیر 1400 دلار ادامه می‌دهد، بعداً امروز نزولی‌تر خواهد بود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شد. بیت کوین، پیشرو، 4.17 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم بیش از 8.5 درصد کاهش یافت و در بین بدترین عملکردهای روز قرار داشت. در همین حال، بقیه آلت کوین های برتر بین دو شرکت بزرگ معامله می شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم 7 درصد دیگر کاهش یافت

ETH/USD در محدوده 1380.97 تا 1531.00 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه است. حجم معاملات 5.34 درصد افزایش یافته است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.72 درصد معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 17.66 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بیشتر کاهش یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم حمایت 1400 دلاری را ببینیم که قبلاً شکسته شده است، که نشان می‌دهد کاهش دیگری می‌تواند یک شبه ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به زیر 1400 دلار ادامه می‌دهد، بعداً امروز نزولی‌تر خواهد بود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در آخر هفته برای رسیدن به صعود بیشتر تلاش کرده است. پس از آخرین آزمایش صعودی و صعود سریع به 1664 دلار در روز یکشنبه، صعود بیشتر رد شد و به منطقه تثبیت قبلی در 1500 دلار بازگشت.

از آنجا، ETH/USD شاهد یک فشار قوی دیگر به پایین‌تر به مرز 1400 دلار بوده است که نشان می‌دهد یک پایین‌تر قوی‌تر تعیین شده است، و ما انتظار داریم طی 24 ساعت آینده روند نزولی بیشتری به دنبال داشته باشد.

هدف بعدی نزولی حمایت 1250 دلاری است. پس از رسیدن به آن، می‌توانیم شاهد حرکت قیمت اتریوم به سمت معکوس دیگری باشیم زیرا فروشندگان بار دیگر خسته می‌شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم نزولی است زیرا انتظار داریم پس از کاهش اندک طی ساعات گذشته، کاهش بیشتری به زیر سطح حمایت 1400 دلاری داشته باشیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD پشتیبانی بعدی را در 1250 دلار در چند روز آینده هدف قرار دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.