منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به تثبیت ثابت در حدود 1720 دلار ادامه می دهد، پس از ورود مجدد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به تثبیت ثابت در حدود 1720 دلار ادامه می دهد، پس از ورود مجدد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا ما شاهد یک بالاترین قیمت جدید در حدود 1740 دلار بودیم که از آن زمان تاکنون تثبیت شده است. خریداران ETH/USD احتمالاً خسته شده‌اند، و در روزهای آینده معکوس خواهند شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به تثبیت ثابت در حدود 1720 دلار ادامه می دهد، پس از ورود مجدد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در ادغام ثابت معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.15 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 0.61 درصد از دست داد. در همین حال، مابقی بازار نیز با نتایج مشابهی معامله شده است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم معکوس نمی شود

ETH/USD در محدوده 1699.34 تا 1739.43 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 32.82 درصدی به 13.45 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 210.33 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 20.12 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH اکنون برای ردیابی مجدد آماده است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکست بیشتر در حرکت بالاتر باشیم، که نشان می‌دهد فشار فروش به زودی بازخواهد گشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ادغام اتریوم در حدود 1720 دلار ادامه دارد، بازیابی ورودی؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت اتریوم در هفته های گذشته با ادامه بازگشت به مقاومت اصلی 1720 دلار، به ایجاد یک سری بالاترین بالاتر ادامه داده است. پس از اینکه بالاترین سطح محلی قبلی در 1675 دلار تعیین شد، ETH/USD به سرعت معکوس شد و از پایین ترین سطح قبلی خود گذشت.

پشتیبانی جدید در 1500 دلار در روز چهارشنبه پیدا شد که نشان می دهد بهبودی بیشتر به دنبال نخواهد داشت. تست مجدد صعودی بعدی به بالای 1650 دلار رسید که نشان دهنده یک ست قوی محلی پایین تر است.

با این حال، پس از آن که روز گذشته یک جهش دیگر افزایش یافت، تغییر صورت نگرفت. این بار، قیمت اتریوم تا مقاومت 1720 دلاری بالا رفت، که نشان می‌دهد گاوها همچنان روند چند هفته‌ای را کنترل می‌کنند، که باید در هفته آینده به سمت صعود بیشتر منتهی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نزولی است زیرا ما شاهد شکست در حرکت به بالای 1750 دلار در 24 ساعت گذشته پس از یک صعود قوی در اوایل هفته بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده بازگشت است و تلاش می‌کند تا هفته آینده یک پایین‌تر دیگر را ثبت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.