منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به بالای 1700 دلار می رسد زیرا گاوها حجم را قبل از 2000 دلار جمع می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به بالای 1700 دلار می رسد زیرا گاوها حجم را قبل از 2000 دلار جمع می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که این جفت با اطمینان از سد 1700 دلاری عبور کرده است. جفت ETH/USD با شروع آخر هفته با پایین‌ترین سطح تثبیت می‌شود. مقاومت بحرانی 1700 دلار اکنون بسیار پایین‌تر از قیمت فعلی است و نشان می‌دهد که گاوها کنترل محکمی دارند. با این حال، فروشندگان نیز قدرت خود را به راحتی از دست نمی دهند زیرا این جفت قادر به عبور از سد 1750 دلاری نیست.

سکه 3
منبع: Coin360

آخر هفته شاهد کاهش حجم و نبرد سختی بین گاوها و خرس ها خواهیم بود. میانگین متحرک نمایی 20 روزه به سمت بالا شیب دارد و اطمینان به افزایش قیمت فعلی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم بیشتر نشان می دهد که شاخص های فنی به نفع گاوها در نمودارهای ساعتی هستند. اگر قیمت در آخر هفته به بالای 1700 دلار بسته شود، ممکن است یک صعود شدید دیگر به سطح 1890 دلار و سپس به 2000 دلار رخ دهد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم کاملاً بالای 1700 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که افزایش فعلی با حمایت فدرال رزرو با افزایش نرخ بهره در آخر هفته پیش می رود. نمودارهای ساعتی نشان می‌دهد که قیمت‌های بی‌صدا بر نمودارها تأثیر می‌گذارند. در صورتی که حجم به شدت کاهش یابد و خرس ها وارد صحنه شوند، می تواند به سمت 1590 دلار حرکت کند. خرس ها می توانند وارد صحنه شوند تا موقعیت های فروش کوتاه را ببندند و معامله گران روز نیز می توانند در آخر هفته سود خود را رزرو کنند.

eth USD 1d
منبع: TradingView

یک بازگشت قوی دیگر از نزول نزولی می تواند احتمال نزول به 1500 دلار را افزایش دهد. میانگین متحرک نمایی 20 روزه به خوبی نزدیک به سطح 1500 دلار باقی مانده است و در صورتی که احساسات بازار منفی شود، این جفت می تواند به سمت 1280 دلار سقوط کند.

نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: شاخص های فنی از افزایش بیشتر حمایت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که در سطح قیمت 1750 دلار، روزی که معامله گران مقداری سود را رزرو می کنند. بنابراین، قیمت در 1700 دلار متوقف شده و به سمتی حرکت می کند. سه روز گذشته شاهد افزایش قیمت به سمت 33 درصد بوده ایم و گاوهای نر سود مناسبی کسب کرده اند. با این حال، خریداران باید سود را حفظ کنند و حرکت صعودی بیشتری ایجاد کنند.

eth USD 4h
منبع: TradingView

اتریوم در نمودارهای ساعتی به پایین ترین سطح خود می رسد. این نشان می دهد که قدرت حجم از قیمت بالاتر پشتیبانی می کند. یکپارچگی جزئی می تواند قیمت را بین 1700 تا 1640 دلار در نوسان کند. رزرو سود نزدیک به 1740 دلار ظاهر شد و افزایش به 1800 دلار هنوز یک سناریوی دور از ذهن است. RSI در 70 نشان می دهد که این جفت دارای بادهای صعودی ثابت در زیر است تا از حرکت صعودی حمایت کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم: خریداران در حالت انتظار و تماشا

یک شمعدان سبز بزرگ روزانه همه سیگنالی است که گاوها ممکن است در آخر هفته به آن نیاز داشته باشند. یک حرکت شدید به سمت بالا می تواند به زودی قیمت ها را به بالای 1800 دلار برساند. چنین خیزش شدیدی می تواند روحیه ای را که ETH/USD می تواند به زودی شاهد سطح روانی 2000 دلاری باشد، روشن کند.

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، این جفت باید به حرکت جانبی در آخر هفته پایان دهد، در غیر این صورت خرس ها می توانند به زودی به سطح 1650 دلار برسند. یک منطقه مقاومت قوی وجود دارد که نزدیک به سطح قیمت 1720 دلار در حال ظهور است. هر گونه اخبار کلان اقتصادی در آخر هفته نیز می تواند قیمت ها را افزایش دهد. در حال حاضر، شکست فراتر از الگوی قطب نشان می دهد که گاوها به خوبی بر تحلیل قیمت اتریوم کنترل دارند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.