منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به ادغام ادامه می‌دهد، در مرحله بعدی به 1600 دلار کاهش می‌یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به ادغام ادامه می‌دهد، در مرحله بعدی به 1600 دلار کاهش می‌یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا پس از یک رالی قوی در اوایل این هفته شاهد تثبیت بیشتر بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی شروع به بازیابی کند و به دنبال آزمایش مجدد علامت 1600 دلاری به عنوان پشتیبانی باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به ادغام ادامه می‌دهد، در مرحله بعدی به 1600 دلار کاهش می‌یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 1.22 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 0.62 درصد از دست داد. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر برتر عملکرد کمی بهتری داشتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به سمتی ادامه داد.

ETH/USD بین 1672.83 دلار تا 1759.88 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 19 میلیارد کاهش یافته است، در حالی که کل ارزش بازار حدود 209.3 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 18.7 درصد شده است.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH دوباره دنبال شود؟

نمودار 4 ساعته اوج های محلی به طور فزاینده ای را نشان می دهد که در ساعات گذشته تنظیم شده است، که نشان می دهد حرکت نزولی بازگشته و حمایت محلی 1700 دلاری به زودی شکسته خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به ادغام ادامه می‌دهد، در مرحله بعدی به 1600 دلار کاهش می‌یابد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در طول این هفته شاهد افزایش شدیدی بوده است. از آخرین نوسان پایین در 1360 دلار، ETH/USD بیش از 30 درصد افزایش یافت و بالاترین واضحی را به ثبت رساند زیرا درست به زیر 1800 دلار رسید.

از آن زمان، یک تغییر جزئی باعث ایجاد یک منطقه ادغام حدود 1700 دلار شده است. از آنجایی که دامنه معاملات به طور فزاینده ای باریک می شود، می توانیم فرض کنیم که به زودی با پایان یافتن گاوها، یک فشار پایین تر به دنبال خواهد داشت.

احتمالاً، قیمت اتریوم ابتدا به‌عنوان پشتیبانی، مقاومت اصلی قبلی را مجدداً آزمایش می‌کند، که در صورت رسیدن تنها به معنای یک تغییر جزئی خواهد بود. با این حال، به احتمال زیاد، نزولی بیشتر به حمایت بعدی با قیمت 1500 دلار در اواخر هفته آینده خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد شکست در حرکت بالاتر در 24 ساعت گذشته و تثبیت در محدوده فزاینده‌تر هستیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD به زودی به زیر 1700 دلار کاهش یابد و به سمت حمایت بعدی 1600 دلار حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.