منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آزمایش مقاومت 1175 دلاری ادامه می دهد، در مرحله بعدی کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آزمایش مقاومت 1175 دلاری ادامه می دهد، در مرحله بعدی کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد شکست بیشتر صعودی و تثبیت بیشتر بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا معکوس شود و دوباره پایین بیاید، احتمالاً پایین ترهای محلی پایین تر را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آزمایش مقاومت 1175 دلاری ادامه می دهد، در مرحله بعدی کاهش می یابد؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته اندکی در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.8 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 3.71 درصد افزایش یافت. در همین حال، آلتکوین هایی مانند BNB، SOL و AVAX برترین برندگان روز بودند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم قبل از برگشت تثبیت می شود

ETH/USD در محدوده 1100.62 تا 1162.40 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 0.85 درصد افزایش به 15.11 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار 138.55 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 15.24 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده کاهش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت اتریوم شروع به معکوس می‌کند، زیرا هرگونه تلاش صعودی به سرعت رد می‌شود. بنابراین، ETH/USD باید به زودی به دنبال حرکت به سمت حمایت بعدی 11050 دلاری باشد و به طور بالقوه حتی از این هم کمتر شود.

اتریوم به تست مقاومت 1175 دلاری ادامه می دهد، در مرحله بعد کاهش می یابد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم طی هفته گذشته افزایش یافته است زیرا بهبودی از پایین ترین نرخ فعلی 1000 دلار انجام شده است. پس از واکنش اولیه به 1100 دلار، هفته گذشته تثبیت شد تا اینکه روز دوشنبه یک جهش افزایش دیگر مشاهده شد.

بالاترین قیمت جدید به زیر 1175 دلار رسید که نشان دهنده حرکت صعودی قوی است. با این حال، پس از یک عقب‌نشینی و پایین‌ترین سطح بالاتر، روند صعودی چندانی دنبال نشد. Upside در اواخر دیروز برای دومین بار در مرز 1175 دلار رد شد و ETH/USD را وارد یک تجمیع دیگر کرد.

از آن زمان تاکنون، قیمت اتریوم برای رسیدن به قیمت بالاتر تلاش کرده است. احتمال بازگشت به زودی به دنبال خواهد داشت و در روزهای آینده به پایین ترین حد خود می رسد. در صورتی که سطوح پایین‌تر محلی بیشتر تعیین شود، می‌توانیم تا پایان هفته شاهد تلاش دیگری برای افزایش بیشتر باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا پس از افزایش دوباره در اواخر دیروز، چندین مورد رد شدن برای صعود بیشتر وجود دارد. این نشان می دهد که گاوهای نر هنوز خسته هستند و قبل از اینکه بتوان صعود بیشتری را هدف قرار داد، نیاز به اصلاح مجدد در روزهای آینده است. به احتمال زیاد ETH/USD به سمت حمایت قبلی 1050 دلار حرکت خواهد کرد، جایی که یک منطقه ادغام قوی شکل گرفت.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.