منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به 1550 دلار می رسد و در مرحله بعدی صعودی تر می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به 1550 دلار می رسد و در مرحله بعدی صعودی تر می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش شدید و واکنش واضح در حمایت 1550 دلاری بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD به زودی معکوس شود و به دنبال حرکت به سمت بالاتر باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به 1550 دلار می رسد و در مرحله بعدی صعودی تر می شود؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با فشار فروش معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4.57 درصد و اتریوم 0.53 درصد از دست دادند. در همین حال، سولانا (SOL) بیش از 6 درصد از دست داد و یکی از افتهای اصلی آلتکوین های اصلی بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم شروع به تثبیت بالای 1550 دلار کرد

ETH/USD در محدوده 1564.03 تا 1626.25 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 7 درصدی به 19.56 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 196 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 19.69 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بهبود یابد؟

نمودار 4 ساعته فشار خرید اتریوم را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد می‌توانیم انتظار بهبودی در روزهای آینده را داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به 1550 دلار می رسد و در مرحله بعدی صعودی تر می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در آخر هفته گذشته پس از چند روز حرکت صعودی قوی، یک نوسان قوی بالاتر را ایجاد کرده است. مقاومت 1800 دلاری تقریباً قبل از شروع معکوس شدن ETH/USD با تسلط فروشندگان به دست آمد.

اولین تلاش ها برای عقب نشینی دیروز منجر به شکست به زیر 1720 دلار حمایت قبلی شد. بازآزمایی سریع بالاترین محلی بالا و پایین بعداً در روز تنظیم شد و ETH را برای فشار پایین‌تر دیگری تنظیم کرد.

نزولی بیشتر به سرعت دنبال شد زیرا افزایش بیش از 10 درصدی مشاهده شد. این بار، پشتیبانی در 1550 دلار پیدا شد، به این معنی که یک پایین‌ترین سطح محلی قوی‌تر تعیین می‌شود و اقدام قیمت اتریوم آماده است تا بار دیگر به بالاترین سطح خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا پس از افت قابل توجه در اوایل هفته شاهد رد شدن از 1550 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا معکوس شود و به دنبال صعود به سمت اوج های جدید در بقیه هفته است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.