منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 2025 دلار را مجدداً آزمایش می کند، هفته آینده دوباره ردیابی می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 2025 دلار را مجدداً آزمایش می کند، هفته آینده دوباره ردیابی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا پس از آزمایش کوتاهی از بالاترین سطح قبلی، شاهد شکست در حرکت بالاتر هستیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً آماده است تا در اوایل هفته آینده معکوس شود و روند کاهشی را آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 2025 دلار را مجدداً آزمایش می کند، هفته آینده دوباره ردیابی می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین، پیشرو، 0.2 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم اندکی در قرمز معامله شد. در همین حال، یکی از آلت‌کوین‌های برتر، Dogecoin، با تقریباً ۶ درصد افزایش، در بین بهترین عملکردهای روز قرار گرفت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به تثبیت حدود 2000 دلار ادامه داد

ETH/USD بین 1973.41 دلار تا 2022.79 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 30 درصد کاهش یافته و در مجموع به 12.9 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 241.56 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 20.57 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: اتریوم آماده برای ردیابی مجدد است؟

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که با ادامه تثبیت، حرکت به سمت بالاتر شکست خورده است، که نشان می‌دهد خرس‌ها به زودی باید شتاب را در دست بگیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مجدداً با قیمت 2025 دلار صعودی می شود و در اوایل هفته آینده مجدداً ردیابی می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شده است. از آخرین پایین ترین سطح بالاتری که در ابتدای هفته تعیین شد، ETH/USD به سرعت بیش از 20 درصد افزایش یافت که نشان دهنده حرکت قوی در بازار است.

علاوه بر این، اتریوم مقاومت قوی در حدود 1900 دلار را در اواسط هفته ایجاد کرد، زیرا تثبیت برای بیش از 24 ساعت شکل گرفت. با این حال، Retrace از آنجا دنبال نشد و ETH را در روز جمعه حتی بالاتر فرستاد.

این بار مقاومت اصلی بعدی در 2000 دلار آزمایش شد. صعود بیشتر ممکن نیست، و از آن زمان تاکنون اقدام قیمت اتریوم را به سمت ایجاد یکپارچگی حرکت می دهد. این بدان معنی است که یک نوسان قوی دیگر تنظیم شده است، و می توان انتظار داشت که طی روزهای آینده، قبل از تلاش های بیشتر برای افزایش بالاتر، انتظار داشت که روند صعودی را طی کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد احترام قوی برای مقاومت اصلی 2000 دلاری بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی معکوس شود و به دنبال بازگشت به سطح قیمت اصلی قبلی در 1900 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.