منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در 1700 دلار مجدداً آزمایش می شود، در مرحله بعدی بیشتر کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در 1700 دلار مجدداً آزمایش می شود، در مرحله بعدی بیشتر کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا پس از کاهش در پایان هفته گذشته شاهد واکنش بالاتری بودیم. بنابراین، ETH/USD به زودی باید بالاترین سطح محلی پایین تری را تعیین کند و در بقیه هفته حتی پایین تر ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در 1700 دلار مجدداً آزمایش می شود، در مرحله بعدی بیشتر کاهش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.51 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 1.5 درصد رشد کرد. در همین حال، Cardano (ADA) با کسب حدود 70 درصد بالاترین عملکرد روز است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به 1700 دلار می رسد

ETH/USD در محدوده 1595.63 تا 1678.10 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 5.52 درصدی به 19 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 202 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 18.66 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH بیشتر کاهش یابد؟

نمودار 4 ساعته قیمت اتریوم را نشان می‌دهد که یک تست سریع صعودی دیگر را با حرکت کم انجام می‌دهد، که نشان می‌دهد به زودی کاهش بیشتر در پی خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم مجدداً با قیمت 1700 دلار صعودی دوباره آزمایش می‌کند، در مرحله بعد بیشتر کاهش می‌یابد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در هفته گذشته شاهد افزایش شدیدی بود که منجر به بالا رفتن قوی در 1760 دلار شد. ETH/USD شاهد چندین روز تثبیت در اواخر هفته بود زیرا فشار فروش به آرامی در اوایل این هفته بازگشت.

کاهش تا مرز 1560 دلار، جایی که پایین ترین سطح محلی فعلی قرار دارد، دنبال شد. دیروز هیچ نزولی دیگری دنبال نشد و باعث شد DOGE در نیمه دوم روز به بالاترین سطح خود بازگردد.

پس از اولین جهش اندک بالاتر، قیمت اتریوم در 1680 دلار مقاومت پیدا کرد که در ساعات گذشته آزمایش مجدد دیگری مشاهده شد. بنابراین، ETH/USD آماده است تا طی چند روز آینده حتی کمتر شود زیرا هنوز اصلاحات بیشتری باید انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک واکنش خفیف بالاتر از مقاومت قبلی به 1680 دلار بودیم. از آنجا، ما انتظار داریم که ETH/USD دوباره کاهش یابد و مسیر خود را به سمت حمایت بعدی در 1500 دلار حرکت دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.