منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی شروع به معکوس می کند، سپس به 1400 دلار می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی شروع به معکوس می کند، سپس به 1400 دلار می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد اولین چرخش پایین تر به ادغام حدود 1500 دلار بودیم. بنابراین، در اواخر امروز، احتمالاً قبل از اینکه خرس‌ها تلاش دیگری برای فشار به سمت حمایت بعدی 1400 دلاری انجام دهند، یک آزمایش مجدد اندک صعودی انجام می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی شروع به معکوس می کند، سپس به 1400 دلار می رسد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 5 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 6.8 درصد کاهش یافت. در همین حال، بقیه بازار از نزدیک دنبال می شود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم قبل از آزمایش مجدد صعودی تثبیت می شود

ETH/USD بین 1472.19 دلار تا 1612.65 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 13.49 درصد کاهش به 21.15 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 182 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 17.75 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH حدود 1500 دلار تثبیت می شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اکشن قیمت اتریوم را ببینیم که حمایت پیدا کرده و به سمت تثبیت حرکت می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم شروع به معکوس می کند، سپس به 1400 دلار می رسد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت اتریوم طی هفته‌های گذشته شاهد حرکت صعودی قوی بوده است. پس از چندین بار صعود و افزایش حدود 60 درصدی، مقاومت فعلی در 1600 دلار در روز سه شنبه به دست آمد.

پس از یک واکنش اندکی پایین تر، تثبیت بعداً در روز قبل از تلاش سریع دیگری برای افزایش بالاتر دنبال شد. این بار یک اوج محلی کمی پایین‌تر تعیین شد که نشان می‌دهد که به زودی باید معکوس شود.

احتمالاً افت فعلی کاهش یافته و تثبیت به زودی منجر به آزمایش مجدد سریع مجدد روند صعودی خواهد شد. ما انتظار داریم اتریوم بالاترین سطح پایین تری را زیر 1600 دلار بگذارد، که می تواند راه اندازی خوبی را برای کاهش دوباره در آخر هفته ارائه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا خرس‌ها پس از یک افت شدید یک شبه، حمایت را در 1500 دلار پیدا کردند. بنابراین، ETH/USD آماده است تا اوج‌های قبلی را مجدداً آزمایش کند و قبل از ادامه روند نزولی، یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر تعیین کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.