منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به روند بازگشت خود ادامه می دهد، به نظر می رسد 1175 دلار مجددا آزمایش شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به روند بازگشت خود ادامه می دهد، به نظر می رسد 1175 دلار مجددا آزمایش شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد بهبود بیشتر و نشانه هایی از ضعف هستیم. بنابراین، ETH/USD باید بیشتر حرکت کند و به دنبال هدف قرار دادن حمایت 1175 دلاری باشد، جایی که یک پایین‌تر واضح بالاتر تعیین می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به روند بازگشت خود ادامه می دهد، به نظر می رسد 1175 دلار مجددا آزمایش شود؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. در حالی که رهبران بیت کوین و اتریوم حدود 1.5 درصد از دست دادند، بقیه آلت کوین های برتر به جز برخی استثنائات، افزایش اندکی داشتند که نشان دهنده عدم تصمیم گیری است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نمی تواند به بالاترین سطح ادامه دهد؟

ETH/USD در محدوده 1209.38 تا 1248.01 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 40.14 درصد کاهش به 10.61 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 147.62 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 15.45 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می‌رسد اتریوم باز هم ادامه پیدا کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم معاملات اکشن قیمت اتریوم را با حرکت نزولی خفیف ببینیم که نشان می‌دهد روند نزولی بیشتری در ادامه آخر هفته به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم همچنان به روند خود ادامه می دهد، به نظر می رسد 1175 دلار مجددا آزمایش شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در طول این هفته شاهد یک پیشرفت قوی بوده است. پس از مشاهده ادغام در آخر هفته گذشته، ETH/USD دو موج قوی را افزایش داد که منجر به افزایش ماهانه جدید در 1275 دلار شد که در مجموع از آخرین نوسان پایین، بیش از 27 درصد افزایش داشت.

از آن زمان، شتاب صعودی کاهش یافته است و اصلاحات ثابت از دیروز آغاز شد. پس از افت سریع 1200 دلار، تثبیت ثابت دنبال شد که نشان می‌دهد به زودی می‌توان به پایین‌ترین سطح بالاتری رسید.

با این حال، وقتی در نظر می‌گیریم که قیمت اتریوم در گذشته چقدر کاهش یافته است، انتظار داریم که نزولی بیشتری در پی داشته باشد. احتمالاً 1175 دلار هدف قرار خواهد گرفت زیرا قبلاً به عنوان حمایت قوی عمل می کرد.

به محض اینکه یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر قرار گرفت، انتظار داریم ETH/USD به سمت مقاومت اصلی بعدی در 1450 دلار در هفته آینده پیش برود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا انتظار داریم در آخر هفته کاهش بیشتری پیدا کند زیرا بهبودی یک شبه شکست خورد. به احتمال زیاد ETH/USD تا حدود 1175 دلار به سمت حمایت تبدیل شده مقاومت قبلی کاهش می‌یابد و از هفته آینده به بالاترین سطح خود ادامه می‌دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.