منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی کاهش می یابد، آیا 1100 دلار باقی می ماند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی کاهش می یابد، آیا 1100 دلار باقی می ماند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد کاهش بیشتر در 24 ساعت گذشته با حرکت نزولی ثابت بوده ایم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD حتی پایین‌تر بیاید و به دنبال آن باشیم که حتی پایین‌تر از آن بازگردد. هدف واضح بعدی حمایت 1050 دلاری است که اگر شکسته شود، در ماه جولای نزولی بسیار بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی کاهش می یابد، آیا 1100 دلار باقی می ماند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4.81 درصد و اتریوم 9.17 درصد کاهش یافت. بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند و برخی حتی بیشتر کاهش یافته‌اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم از 1175 دلار عبور کرد

ETH/USD در محدوده 1111.20 تا 1229.74 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 5.36 درصد افزایش به 14.58 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 135.5 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 15.13 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH 1050 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت اتریوم همچنان پایین‌ترین سطح خود را آزمایش می‌کند و هنوز هیچ نشانه‌ای از بازگشت وجود ندارد. بنابراین، نزولی بیشتر باید به دنبال کاهش 1050 دلاری قبلی باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی کاهش می یابد، آیا 1100 دلار باقی می ماند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت اتریوم در نیمه دوم ژوئن شاهد سیگنال های صعودی قوی بوده است. پس از واکنش اولیه از آخرین نوسان پایین در 1050 دلار، ETH/USD به 1175 دلار بازگشت و یک بالاترین پایین تر را ایجاد کرد. با این حال، نزولی بیشتر دنبال نشد زیرا 1050 دلار پشتیبانی قوی ارائه کرد.

از پایین ترین سطح محلی که به تازگی پیدا شده است، ETH یک بار دیگر در هفته گذشته افزایش یافت. بالاترین قیمت جدید در 1275 دلار تعیین شد که نشان می دهد حرکت نزولی چند هفته ای می تواند به زودی پایان یابد.

روز دوشنبه، با فرسودگی خریداران، شتاب نزولی به خود گرفت. پس از مقداری ادغام، ETH/USD یک بالاترین محلی پایین‌تر را ثبت کرد و از حمایت محلی 1775 دلار گذشت. اواخر دیروز این کاهش ادامه یافت و قیمت اتریوم را تا مرز 1100 دلار پایین آورد.

این بدان معناست که حرکت صعودی می تواند به زودی بازگردد. با این حال، تا زمانی که شمع‌های نزولی در اواخر امروز مشاهده می‌شوند، انتظار داریم به زودی نزولی بیشتری در پایین‌ترین سطح قبلی 1050 دلار حاصل شود.

از آنجا، خیلی بستگی به واکنش بازار دارد. اگر وقفه ای در زیر این پشتیبانی ایجاد شود

، ما می‌توانیم نزولی‌های بسیار بیشتری را ببینیم و هر دو پایین‌ترین و اوج‌های پایین‌تر را در ماه جولای مشاهده کنیم. از طرف دیگر، اگر علامت 1050 دلار حفظ شود، اتریوم می تواند به سمت یکپارچگی حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا ما شاهد بازگشت بسیار بیشتری نسبت به نوسان قبلی در 1275 دلار در این هفته بودیم. از آنجایی که امروز هیچ نشانه‌ای از بازگشت وجود ندارد، انتظار داریم ETH/USD حتی بیشتر از این حرکت کند و پایین‌ترین سطح محلی قبلی را هدف قرار دهد. در صورت شکسته شدن آن، اتریوم در اوایل ماه جولای با نزولی بسیار بیشتری روبرو خواهد شد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.