منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به زیر 1250 دلار باز می گردد، امروز اصلاح بیشتری دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی به زیر 1250 دلار باز می گردد، امروز اصلاح بیشتری دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا اواخر دیروز شاهد بازگشتی به زیر مقاومت اصلی 1250 دلاری بودیم و از آن زمان به بعد شاهد رد شدن قیمت اتریوم بودیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً بقیه روز را صرف تلاش برای بازیابی می کند و پایین ترین سطح خود را بالای 1150 دلار تعیین می کند. پس از انجام این کار، گاوهای نر باید دوباره کار را به دست گیرند و به دنبال صعود بیشتر در اواخر هفته باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 21500 دلار را دوباره آزمایش می کند، کاهش سریع به 20000 دلار ورودی؟  3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته عمدتاً در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، با رد شدن صعودی بیشتر، 0.24 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 1.54 درصد قابل توجه تر بود. در همین حال، Dogecoin و Tron همچنان به عنوان استثناهای نادر، 5 و 7 درصد افزایش یافته اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم دوباره کاهش می یابد

ETH/USD بین 1199.41 دلار تا 1272.13 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 19.88 درصد افزایش به 13.35 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش بازار حدود 148.53 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 15.5 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH قرار است 1150 دلار را مجدد به عنوان پشتیبانی آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم یک نوسان محلی قبلی بالاتر از اواخر دیروز را ببینیم، که نشان می‌دهد یک پایین‌تر محلی دیگر باید تنظیم شود. احتمالا مقاومت 1150 دلاری قبلی احتمالاً پشتیبانی کافی برای معکوس کردن قیمت اتریوم را در اواخر هفته ارائه خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH به زیر 1250 دلار باز می گردد، امروز اصلاح بیشتری دارد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت اتریوم در هفته گذشته نشانه هایی از تغییر روند عمده را نشان داده است. اولین نشانه بازگشت، پایین ترین قیمت در 1050 دلار در 22 ژوئن 2022 بود.

اواخر هفته گذشته، حرکت صعودی بازگشت و منجر به افزایش یک موج ثابت دیگر شد. پس از اینکه یک بالاترین واضح بالاتر از 1250 دلار بعدا تعیین شد، ETH/USD به سمت یکپارچگی حرکت کرد.

روند صعودی بیشتر دنبال نشد و منجر به بازگشت به زیر مقاومت شد. بنابراین، می‌توانیم ببینیم که ETH در حال حاضر به نظر می‌رسد که دوباره دنبال شود. هدفی که باید مشاهده کرد، علامت 1150 دلاری است، زیرا قبلاً به عنوان مقاومت عمل می کرد و از آخرین نوسان بالاتر، بهبود خوبی را ارائه می داد.

هنگامی که این کار انجام شد، باید یک پایین تر واضح دیگر تنظیم شود. از آنجا، اقدام قیمت‌گذار اتریوم احتمالاً به بالاتر از 1250 دلار می‌رسد که بسیار قوی‌تر است و به طور بالقوه منجر به مقاومت اصلی بعدی در 1450 دلار می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا بازار پس از یک شکست کوتاه مقاومت 1250 دلاری نتوانسته به بالاترین سطح خود ادامه دهد. از آنجا، ETH/USD باید به ردیابی مجدد ادامه دهد و حمایت قبلی را در 1150 دلار به عنوان مقاومت دوباره آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، راهنمای ما را در مورد بهترین کیف پول لایت کوین، بهترین مکان‌ها برای سرمایه گذاری $HBAR و نحوه زنده ماندن در زمستان کریپتو ببینید.