منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی ۱۲۷۰ دلار را دوباره آزمایش می کند، واکنش یک شبه بالاتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی ۱۲۷۰ دلار را دوباره آزمایش می کند، واکنش یک شبه بالاتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا پس از اینکه خریداران نتوانستند یک شبه بازگردند، شاهد ادغام حدود 1250 دلار بودیم. بنابراین، آزمایش مجدد سریع فعلی پشتیبانی قبلی احتمالاً کافی است تا ETH/USD به سرعت در 24 ساعت آینده به بالاترین سطح خود ادامه دهد.

ETH/USD در محدوده 1249.91 تا 1290.06 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 35.80 درصد افزایش، در مجموع به 6783725789 دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 156.1 میلیارد دلار معامله شد. اتریوم با 2 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با قیمت 1276.15 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ETH/USD طی چند روز گذشته در محدوده نسبتاً باریکی معامله شده است. نمودار قیمت اتریوم نشان می‌دهد که گاوها تاکنون از هرگونه کاهش معنی‌دار دفاع کرده‌اند و نزدیک‌ترین سطح حمایت در حدود 1100 دلار است. ETH/USD به بالای 1286 دلار صعود کرده بود و در زمان انتشار در حدود 1281.63 دلار معامله می شود. خط 100 EMA پس از اینکه چندین هفته در زیر آن گیر افتاده بود، به شکلی صعودی شکسته شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه: اتریوم برای ادامه بالاتر آماده می شود؟

اقدام قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم در هفته گذشته در یک ادغام معامله شده است. پس از پایان یافتن بازنگری قبلی در 1000 دلار، ETH/USD منطقه یکپارچه‌سازی بالای 1100 دلار پیدا کرد، جایی که تا روز جمعه هیچ پیشرفت قابل‌توجهی از قیمت انجام نشد.

مقاومت فوری در 1300 دلار و سپس 1308 دلار و 1317 دلار مشاهده می شود. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به افزایش خود ادامه دهد، پشتیبانی ها می توانند در 1250 دلار و سپس خط متحرک نمایی 20 روزه در 1220 دلار و در نهایت در 1196 دلار قرار گیرند.

تصویر 177
نمودار iETH/USD 1: TradingView

اندیکاتور شاخص قدرت نسبی در سطح خنثی 56 قرار دارد که نشان می دهد قیمت نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروخته شده است. علاوه بر این، خط MACD به سمت بالا عبور کرده و از خط سیگنال برای یک متقاطع صعودی عبور کرده است.

بنابراین، ما انتظار داریم که قیمت اتریوم یک بار دیگر به سمت بالا حرکت کند تا در چند روز آینده یک بالاترین سطح محلی دیگر را ثبت کند. از آنجا، ETH/USD باید یک شکست دیگر را افزایش دهد، احتمالاً به مقاومت 1300 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته: ETH چشم 1300 دلار دارد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در به دست آوردن شتاب صعودی با مشکل مواجه هستند. ETH/USD در یک کانال جانبی معامله می شود. گاوها در چند هفته گذشته توانسته اند از 1150 دلار به عنوان حمایت دفاع کنند و قیمت آنها به 1300 دلار نزدیک تر شده است. جفت ETH/USD در یک الگوی جانبی گیر کرده است و در نزدیکی 1260 دلار معامله می شود.

تصویر 176
نمودار 4 ساعته ETH/USD: TradingView

در حال حاضر، قیمت اتریوم نزولی را در حدود 1200 دلار با شتاب پایین آزمایش می‌کند که احتمالاً به زودی به عقب‌نشینی منجر می‌شود. بنابراین، ETH/USD آماده است تا حتی بالاتر را فشار دهد زیرا پایین ترین سطح محلی به روشی واضح تنظیم شده است. پس از بازگشت فشار خرید، انتظار داریم هفته آینده با موجی بالاتر آغاز شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم همچنان در حال تثبیت است و این دوره از ثبات می تواند برای یک یا دو هفته دیگر دست نخورده باقی بماند. گاوها همچنان در تلاش هستند تا قیمت را به بالای مقاومت 1366.74 دلار برسانند و این احتمال وجود دارد که برای انجام این کار به چند روز دیگر نیاز داشته باشند. با این حال، با توجه به اینکه به سطح بحرانی تثبیت رسیده‌ایم، می‌توانیم به زودی انتظار یک حرکت مهم را داشته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.