منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی بالاتر از 1250 دلار ادغام می شود، در مرحله بعد بالاتر بروید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی بالاتر از 1250 دلار ادغام می شود، در مرحله بعد بالاتر بروید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد تثبیت پس از حمایت 1250 دلاری بودیم که قبلاً از نزول بیشتر جلوگیری کرد. به احتمال زیاد ETH/USD یک پایین محلی بالاتر را تعیین کرده است و اکنون آماده است تا حتی بالاتر را فشار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی بالاتر از 1250 دلار ادغام می شود، در مرحله بعد بالاتر بروید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.16 درصد کاهش یافته است، در حالی که اتریوم تقریباً 2 درصد از دست داده است. در همین حال، بقیه بازار فروش بیشتری داشته است.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم پایه معکوس قوی ایجاد کرد

ETH/USD در محدوده 1211.33 تا 1289.42 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 24.89 درصد کاهش، در مجموع به 17.14 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 154.5 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط 18.23 درصدی شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH برای ادامه بالاتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم یک محدوده ادغام باریک را در ساعات گذشته مشاهده کنیم، احتمالاً زمانی که گاوها آماده می‌شوند تا ETH را به بالای 1350 دلار برسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از 1250 دلار ادغام می شود، در مرحله بعدی بالاتر می رود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در طول هفته پس از افزایش نوسان جدید در 1650 دلار، کاهش ثابتی را تجربه کرد. از آنجا، ETH/USD به سرعت از سطوح پشتیبانی قبلی عبور کرد تا اینکه به مرز 1100 دلار رسید.

واکنش خفیف بالاتری در روز پنجشنبه دنبال شد که منجر به مقاومت 1350 دلاری شد. از آنجا، ETH در حدود 1250 دلار ادغام شد، که نشان می‌دهد که به زودی بهبود بیشتری باید دنبال شود، زیرا پایین‌ترین سطح محلی بالاتر است.

هدف بعدی برای اقدام قیمت اتریوم مقاومت 1400 دلاری است. پس از رسیدن به آن، انتظار داریم ETH/USD به بازیابی زیان دیده شده در این هفته ادامه دهد و به دنبال تعیین پایین‌ترین سطح محلی بیشتر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد حرکت جانبی بالای حمایت 1250 دلاری بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی حتی بالاتر از این هم ادامه یابد و به دنبال بهبودی بیشتر باشد، با مقاومت 1400 دلاری به عنوان هدف بعدی.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.