منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک مجموعه بالاتر پایین دیگر؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک مجموعه بالاتر پایین دیگر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش قیمت 1600 دلاری و تثبیت آن بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD به زودی شروع به حرکت حتی پایین تر کند و احتمالاً پشتیبانی 1500 دلاری را در اواخر هفته آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک مجموعه بالاتر پایین دیگر؟  6
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.89 درصد و اتریوم تقریبا 2 درصد از دست دادند. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با تقریباً 17 درصد افزایش، بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بیشتر از این کاهش پیدا نمی کند

ETH/USD در محدوده 1555.92 تا 1623.05 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 19.45 درصد افزایش به 18.37 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 194.66 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط 19.07 درصدی شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده کاهش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد یک واکنش خفیف در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً در روزهای آینده منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک مجموعه بالاتر پایین دیگر؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در اواسط ماه اکتبر با حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از چندین موج بالاتر، یک نوسان جدید در 1650 دلار تعیین شد. با این حال، ردیابی قابل توجهی هنوز دنبال نمی شود.

در آخر هفته گذشته، ETH به طور پیوسته در حال افزایش است و پایین ترین سطح محلی را در حدود 1556 دلار ثبت کرده است. از آنجا، تلاش برای حرکت به سمت بالاتر شکست خورد و منجر به پایین تر شدن ارتفاع محلی بیشتر شد.

فروش در اواخر دیروز، دوباره بدون حرکت قوی ادامه یافت. از آن زمان، قیمت اتریوم مقاومت 1600 دلاری را آزمایش کرده و تثبیت شده است. به احتمال زیاد ETH/USD به زودی دوباره سقوط خواهد کرد، با هدف تعیین پایین‌ترین سطح محلی دیگر کمی پایین‌تر، زیرا حرکت کلی هنوز ضعیف است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد بودیم که آزمایش مجدد اوج های قبلی منجر به افزایش واضح پایین تر محلی در ساعات گذشته شده است. علاوه بر این، ETH/USD در حال حاضر واکنش کمتری نشان داده است، احتمالاً به زودی فروش دنبال خواهد شد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.