منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در حدود 1350 دلار ادغام می شود و یک شبه معکوس می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در حدود 1350 دلار ادغام می شود و یک شبه معکوس می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا در 24 ساعت گذشته پس از یک فشار قوی صعودی شاهد حرکت جانبی هستیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD به زودی معکوس شود و شروع به ردیابی مجدد کند تا پایین‌ترین سطح خود را در اواخر هفته ثبت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در حدود 1350 دلار ادغام می شود و یک شبه معکوس می شود؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.26 درصد و اتریوم فقط 0.06 درصد از دست دادند. بقیه بازار با نوسانات کم و نتایج کمی نزولی دنبال شد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم یکپارچگی معکوس را تشکیل می دهد

ETH/USD در محدوده 1327.85 تا 1355.17 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 21.37 درصد کاهش به 10.25 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 165.36 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 17.78 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH برای معکوس شدن آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش تدریجی حرکت صعودی باشیم، که به آرامی نشان می‌دهد که بازنگری باید در دودهای بعدی دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی در حدود 1350 دلار ادغام می شود و یک شبه معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در نهایت هفته گذشته یک پایه معکوس قوی ایجاد کرد زیرا پشتیبانی 1.275 دلار چندین بار شکسته نشد. ETH/USD به سرعت از آنجا برگشت و تا مقاومت 1350 دلاری صعود کرد.

بالاترین سطح قوی در پایان آخر هفته در 1370 دلار تعیین شد که منجر به ایجاد یکپارچگی ETH شد. از آن زمان هیچ نشانه واضحی از صعود مشاهده نشده است، که نشان می‌دهد به زودی باید برگشت، احتمالاً به محض اینکه دیگر به مرز 1350 دلار نرسید.

هنگامی که قیمت اتریوم شروع به کاهش کرد، انتظار داریم که پایین ترین سطح بالاتر در پشتیبانی 1300 دلار تعیین شود. از آنجا، ETH/USD باید در ماه نوامبر بهبود بیشتری داشته باشد و مقاومت 1400 دلاری به عنوان هدف اصلی بعدی بالاتر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا در روز گذشته شاهد افزایش شدید تبدیل به یکپارچگی بودیم. بنابراین، ETH/USD باید به زودی معکوس شود و شروع به تشکیل یک اصلاح برای ایجاد موج بعدی بالاتر در هفته آینده کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.