منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 1350 دلار را دوباره آزمایش می کند، تثبیت برای ادامه بعد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 1350 دلار را دوباره آزمایش می کند، تثبیت برای ادامه بعد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک حرکت ثابت و بالاتر با حرکت کم بوده ایم. بنابراین، مقاومت در حدود 1250 دلار بالاترین سطح محلی قبلی باید برای معکوس کردن ETH/USD حتی کمتر کافی باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به آرامی 1350 دلار را دوباره آزمایش می کند، تثبیت برای ادامه بعد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

در 24 ساعت گذشته بازار با حرکت صعودی خفیف معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 1.99 درصد و اتریوم بیش از 4 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر سودهای بهتری را تجربه کردند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به آرامی بالاتر رفت

ETH/USD در محدوده 1270.20 تا 1344.07 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 12.51 درصدی به 16.24 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 164.46 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 17.41 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH 1350 دلار را آزمایش می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم اوج قبلی را در حال آزمایش ببینیم، که در صورت عدم افزایش حرکت، احتمالاً منجر به یک حرکت پایین‌تر دیگر می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم 1350 دلار را دوباره آزمایش می کند، تثبیت برای ادامه بعدا؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت اتریوم در روزهای گذشته به حرکت جانبی ادامه داده است زیرا امکان دستیابی به روند صعودی و نزولی بیشتر وجود نداشت. از آخرین نوسان در 1,225 دلار ETH/USD به آرامی در اوایل این هفته عقب نشینی کرد و بالاترین سطح پایین تر را در 1,350 دلار تشکیل داد.

از آن زمان، پایین ترین سطح محلی دیگری تعیین شد، که نشان دهنده تثبیت در محدوده فزاینده محدودتر است. در نتیجه، تا زمانی که یک گسست واضح به هر یک از جهت ها ایجاد نشود، نمی توانیم انتظار تغییر اساسی در جهت را داشته باشیم.

قیمت اتریوم احتمالاً دوباره به زیر 1350 دلار خواهد رسید و بالاترین سطح پایین تری را ثبت خواهد کرد. از آنجا، انتظار داریم ETH/USD حتی بیشتر کاهش یابد و هفته آینده را با آزمایش دیگری از پشتیبانی اصلی 1225 دلار آغاز کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا از صبح شاهد حرکت صعودی آهسته‌ای بوده‌ایم که نشان می‌دهد احتمالاً صعودی بیشتر به دنبال نخواهد داشت. بنابراین، ما انتظار داریم که اتریوم / USD در اواخر امروز معکوس شود و به دنبال بازگشت به زیر 1300 دلار باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.