منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی 1900 دلار را می شکند، آیا آماده بازگشت هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی 1900 دلار را می شکند، آیا آماده بازگشت هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد یک فشار قوی بالاتر از مقاومت 1900 دلاری بودیم که با رد شدن کمتر مواجه شد. بنابراین، ETH/USD آماده بازگشت است و به دنبال آزمایش مجدد مقاومت قبلی در 1800 دلار به عنوان پشتیبانی است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی 1900 دلار را می شکند، آیا آماده بازگشت هستید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.59 و اتریوم 3.41 درصد افزایش یافت. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بالاترین سطح قوی را تعیین می کند

ETH/USD در محدوده 1809.68 تا 1905.44 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه است، در حالی که حجم کل معاملات 24.5 میلیارد دلار بود که 14.64 درصد نسبت به دیروز افزایش داشت. در همین حال، ارزش کل بازار حدود 231.58 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 20 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH دوباره دنبال شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد شدن قیمت اتریوم به زیر مقاومت 1900 دلاری باشیم که احتمالاً در روزهای آینده کاهش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی 1900 دلار را می شکند، آیا آماده بازگشت هستید؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم طی چند روز گذشته شاهد کاهش شدید و بالاتری بوده است که در 1680 دلار قرار گرفته است و یک افزایش دیگر را طی چند روز گذشته تجربه کرده است. مقاومت قبلی در 1800 دلار دیروز به شکلی قوی شکسته شد که نشان می دهد صعودهای بیشتری در پی خواهد داشت.

یک شبه صعود بیشتر دنبال شد زیرا ETH/USD مقاومت بعدی 1900 دلار را هدف قرار داد. در اواسط روز، گاوهای نر قبلاً به آن رسیده بودند، با یک سنبله کوتاه در اواخر عصر.

با این حال، پس از یک وقفه کوتاه، قیمت اتریوم به 1950 دلار رسید و به سرعت واکنش کمتری نشان داد. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD طی روزهای آینده شاهد بازگشت سریعی باشد تا قبل از ادامه صعود بیشتر، پایین‌ترین سطح بالاتری دیگر را ثبت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا انتظار داریم پس از اینکه اوایل امروز یک بالاترین قوی بالاتر ثبت شد، یک روند بازگشتی به دنبال داشته باشد. احتمالاً ETH/USD اکنون آماده است تا مجدداً ردیابی کند و برای آزمایش مجدد پشتیبانی قبلی به عنوان مقاومت حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.