منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی به بالاترین حد خود در 4400 دلار می رسد، حرکت نزولی یک شبه باز می گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی به بالاترین حد خود در 4400 دلار می رسد، حرکت نزولی یک شبه باز می گردد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است.
  • ETH/USD بالاترین رکورد جدید خود را در 4460 دلار ثبت کرد.
  • فشار فروش یک شبه برگشت.

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا فشار فروش اندکی پس از تعیین بالاترین رکورد جدید در 4460 دلار بازگشت. بنابراین، فرض می‌کنیم که ETH/USD هنوز برای رسیدن به صعود بیشتر آماده نیست و اصلاح دیگری که پایین‌تر را تعیین می‌کند مورد نیاز است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی به بالاترین حد خود در 4400 دلار می رسد، حرکت نزولی یک شبه 1 باز می گردد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیشتر شاهد فشار صعودی بوده است. بیت کوین، رهبر بازار، 0.93 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم اندکی پس از ثبت رکورد جدید، 0.22 درصد از دست داد. در همین حال، بایننس کوین (BNB) با بیش از 5 درصد سود، در میان بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم به بالای 4400 دلار صعود کرد و فشار فروش کمی پس از آن بازگشت

ETH/USD در محدوده 4295.42 تا 4455.74 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 29.5 درصد کاهش یافته و در مجموع به 17.6 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 509 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 19.42 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: قبل از مشاهده صعودی بیشتر، ETH دوباره ردیابی می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش دوباره قیمت اتریوم باشیم، زیرا گاوها پس از اینکه دیروز کمی بالاتر را ثبت کردند، خسته شده‌اند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم برای مدت کوتاهی به بالاترین حد خود در 4400 دلار می رسد، حرکت نزولی یک شبه باز می گردد.
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت اتریوم طی هفته های گذشته شاهد حرکت های جانبی بوده است. اصلاحی که پس از یک رالی قوی دنبال شد، ETH/USD را در 21 اکتبر به کمتر از 4400 دلار رساند.

پشتیبانی بالاتر از 3900 دلار بالاترین قیمت قبلی پیدا شد. پس از چند روز حرکت صعودی، در 27 اکتبر یک افت دیگر به سطح حمایت مشاهده شد. با این حال، اتریوم طی 24 ساعت بعد شاهد افزایش شدیدی بود که دوباره به قیمت 4400 دلار منتهی شد.

پس از مقاومت اولیه، قیمت اتریوم در نهایت به بالاترین سطح خود رسید و بالاترین قیمت خود را در 4460 دلار ثبت کرد. با این حال، حرکت نزولی به سرعت بازگشت و بازار را یک شبه به زیر 4400 دلار بازگرداند. ETH/USD احتمالاً در 24 ساعت آینده پایین تر خواهد بود، زیرا باید قبل از رسیدن به صعود بیشتر، یک پایین تر جدید تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا بازار یک شبه به زیر 4400 دلار بالاترین قیمت تاریخ سقوط کرد. بنابراین، ما انتظار داریم که BNB/USD به پایین‌تر ادامه دهد و قبل از اینکه تلاشی برای افزایش بیشتر انجام شود، به دنبال یک پایین‌تر دیگر باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.