منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از سطح بالاتر قرار می گیرد، بعد از آن به بالای 1250 دلار می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از سطح بالاتر قرار می گیرد، بعد از آن به بالای 1250 دلار می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا دیروز شاهد کاهش واضح 1050 دلاری بودیم و از آن زمان به بعد شاهد افزایش ثابتی بودیم. علاوه بر این، بالاترین محلی قبلی زودتر شکسته شد، که نشان می دهد گاوها تلاش خواهند کرد تا مقاومت 1250 دلاری را پشت سر بگذارند. پس از انجام این کار، ETH/USD احتمالاً در ادامه ماه ژوئن روند نزولی چند هفته‌ای را دنبال خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از سطح بالاتر قرار می گیرد، بعد از آن به بالای 1250 دلار می رسد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.3 درصد و اتریوم 8.48 درصد رشد کردند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر از ETH پیروی کرده‌اند که برخی از آنها بیش از 10 درصد سود دارند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نمی تواند به پایین تر ادامه دهد، بالاترین سطح محلی را تعیین می کند.

ETH/USD در محدوده 1087.64 تا 1215.69 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 3.37 درصد افزایش به 16.26 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 147 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 15.42 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده شکستن 1250 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، پس از شکسته شدن اوج قبلی در اوایل امروز، می‌توانیم حرکت صعودی همچنان ادامه داشته باشد. احتمالاً قیمت اتریوم در ساعات آینده حتی بالاتر خواهد رفت و به دنبال شکستن مقاومت اصلی بعدی 1250 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از سطح بالاتر قرار می گیرد، بعد از آن به بالای 1250 دلار می رسد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت اتریوم طی هفته گذشته شاهد کاهش حرکت نزولی آن بوده است. پس از رسیدن به آخرین نوسان در 900 دلار در 18 ژوئن 2022، ETH/USD به سرعت به 1150 دلار رسید، جایی که بالاترین سطح پایین تری دیگر ثبت شد.

با این حال، پس از چند آزمایش بیشتر صعودی، فشار پایین زیر برای مدت طولانی دوام نیاورد. دیروز به پایین ترین سطح خود به 1050 دلار رسید که منجر به تغییر مجدد در اواخر روز شد. یک حرکت ثابت به سمت اوج قبلی به دنبال داشت که نشان دهنده تغییر در حرکت کلی است.

یک شبه، ETH درست زیر بالاترین سطح محلی قبلی معامله شد، در حالی که روند صعودی بیشتر در اواخر روز آزمایش شد. در نهایت، بالاترین قیمت محلی قبلی 1200 دلار شکسته شد و بالاترین سطح محلی بالاتری را در حال حاضر ایجاد کرد.

اگر امروز بتوان صعود بیشتری به دست آورد، ساختار کلی بازار به طور فزاینده ای صعودی خواهد شد. علاوه بر این، اگر مقاومت اصلی قبلی 1250 دلار شکسته شود، می‌توان انتظار تغییر واضحی در حرکت نزولی چند هفته‌ای فعلی داشت.

از آنجا، قیمت اتریوم احتمالاً به دنبال یک پایین تر دیگر خواهد بود و حتی بالاتر ادامه خواهد داد. احتمالاً علامت 1450 دلاری در مرحله بعدی هدف قرار خواهد گرفت زیرا قبلاً نیز به عنوان پشتیبانی عمل می کرد.

از طرف دیگر، اگر 1250 دلار نتواند نقض شود، اتریوم ممکن است شاهد رکود دیگری در آخر هفته باشد. اگر پایین ترین سطح محلی فعلی 1050 دلار شکسته شود، ما انتظار داریم که تست های نزولی بیشتری در اواخر ژوئن دنبال شود. در این سناریو، می‌توانیم شاهد آزمایش دیگری از پایین‌ترین سطح 900 دلار باشیم که در صورت شکستن آن، به پایین‌ترین سطح سالانه در ماه جولای منجر می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است، زیرا در 244 ساعت گذشته شاهد شکست در ادامه روند پایین تر و بالاتر از بالاترین سطح محلی قبلی هستیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا حتی بالاتر رفته و به دنبال شکستن مقاومت بعدی 1250 دلار باشد. هنگامی که این کار انجام شد، انتظار داریم هفته آینده بهبودی بسیار بیشتری دنبال شود، با هدف بعدی احتمالاً حمایت قبلی 1450 دلار و با پتانسیل بیشتر برای صعود احتمالاً به اندازه حمایت اصلی 1700 دلاری قبلی.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول لایت کوین، بهترین مکان‌ها برای سرمایه گذاری $HBAR و نحوه زنده ماندن در زمستان کریپتو مراجعه کنید.